تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

پروین به پرسپولیس برمی گردد؟ تغییرات در راه بزرگترین تیم تهرانی

بازگشت احتمالی پروین به پرسپولیس خبری است که خیلی‌ها را شوکه می‌کند اما با روندی که حمید سجادی وزیر ورزش در پیش گرفته، گویا این موضوع محتمل است.

کد خبر: ۱۰۹۸۳۵
۱۰:۵۴ - ۰۵ مهر ۱۴۰۰

پروین به پرسپولیس برمی گردد؟ تغییرات در راه بزرگترین تیم تهرانی

دیدارنیوز: اسامی دیگری همچون نژادفلاح، مهدی محمدنبی، حسین کلانی، طاهری و زادمهر هم برای هیات مدیره و مدیرعاملی پرسپولیس مطرح هستند، اما تا لحظه اعلان رسمی هیچ یک از آن‌ها را نمی‌توان قطعی دانست.

بازگشت احتمالی پروین به پرسپولیس خبری است که خیلی‌ها را شوکه می‌کند، اما با روندی که حمید سجادی وزیر ورزش در پیش گرفته، گویا این موضوع محتمل است.
به گزارش تابناک ورزشی، بعداز انتصاب پرویز مظلومی و محمد مومنی در هیات مدیره استقاال، قرار بود علی پروین، محمود خوردبین، محمد دادکان و محمد پنجعلی به ملاقات حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان بروند که این دیدار به تعویق افتاد.

با این وجود شنیده می‌شود از جمع این ۴ نفر شانس علی پروین و محمد پنجعلی برای عضویت در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بیشتر از سایرین است.

گویا سجادی روی مدیرعاملی دادکان تاکید داشته است، اما رئیس سابق فدراسیون فوتبال دنبال این پست نیست و علاقه زیادی به ریاست در یک باشگاه ندارد.

اسامی دیگری همچون نژادفلاح، مهدی محمدنبی، حسین کلانی، طاهری و زادمهر هم برای هیات مدیره و مدیرعاملی پرسپولیس مطرح هستند، اما تا لحظه اعلان رسمی هیچ یک از آن‌ها را نمی‌توان قطعی دانست.

منبع: افق
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر