تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

پروین به پرسپولیس برمی گردد؟ تغییرات در راه بزرگترین تیم تهرانی

بازگشت احتمالی پروین به پرسپولیس خبری است که خیلی‌ها را شوکه می‌کند اما با روندی که حمید سجادی وزیر ورزش در پیش گرفته، گویا این موضوع محتمل است.

کد خبر: ۱۰۹۸۳۵
۱۰:۵۴ - ۰۵ مهر ۱۴۰۰

پروین به پرسپولیس برمی گردد؟ تغییرات در راه بزرگترین تیم تهرانی

دیدارنیوز: اسامی دیگری همچون نژادفلاح، مهدی محمدنبی، حسین کلانی، طاهری و زادمهر هم برای هیات مدیره و مدیرعاملی پرسپولیس مطرح هستند، اما تا لحظه اعلان رسمی هیچ یک از آن‌ها را نمی‌توان قطعی دانست.

بازگشت احتمالی پروین به پرسپولیس خبری است که خیلی‌ها را شوکه می‌کند، اما با روندی که حمید سجادی وزیر ورزش در پیش گرفته، گویا این موضوع محتمل است.
به گزارش تابناک ورزشی، بعداز انتصاب پرویز مظلومی و محمد مومنی در هیات مدیره استقاال، قرار بود علی پروین، محمود خوردبین، محمد دادکان و محمد پنجعلی به ملاقات حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان بروند که این دیدار به تعویق افتاد.

با این وجود شنیده می‌شود از جمع این ۴ نفر شانس علی پروین و محمد پنجعلی برای عضویت در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بیشتر از سایرین است.

گویا سجادی روی مدیرعاملی دادکان تاکید داشته است، اما رئیس سابق فدراسیون فوتبال دنبال این پست نیست و علاقه زیادی به ریاست در یک باشگاه ندارد.

اسامی دیگری همچون نژادفلاح، مهدی محمدنبی، حسین کلانی، طاهری و زادمهر هم برای هیات مدیره و مدیرعاملی پرسپولیس مطرح هستند، اما تا لحظه اعلان رسمی هیچ یک از آن‌ها را نمی‌توان قطعی دانست.

منبع: افق
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر