تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

کشف ۲۴۷ هزار داروی غیرمجاز در یک واحد مسکونی

سرهنگ کارآگاه علی، ولی پور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف بیش از ۲۴۷ هزار داروی غیرمجاز در محدوده ناصرخسرو خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۷۹۵
۱۷:۰۵ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰

کشف داروی غیرمجاز

دیدارنیوز ـ سرهنگ کارآگاه علی، ولی پور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیری داروی غیرمجاز در محدوده ناصر خسرو، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اداره اطلاعات این پلیس با رصد اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و تردد وی را تحت کنترل در بیاورند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که محل اعلامی یک ساختمان مسکونی است که با هماهنگی قضائی از مخفیگاه بازدید و در بازرسی از انبار و واحد مسکونی متهم، ۲۴۷ هزار و ۴۸۰ عدد انواع قرص و ۳۴۵ عدد انواع شربت غیرمجاز کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات پلیسی به مقر این پلیس انتقال یافت گفت: کلیه دارو‌های کشف شده در اختیار سازمان‌های مربوط قرار گرفت.

سرهنگ، ولی پور گودرزی خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳میلیارد ریال برآورد کرده اند.

منبع: فارس
برچسب ها: پلیس پایتخت
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر