تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

لاپورتا یک رئیس بی‌فایده و ترسناک است

ستاره سابق تیم ملی هلند به انتقاد شدید از رئیس باشگاه بارسلونا پرداخت و از رونالد کومان دفاع کرد.

کد خبر: ۱۰۹۶۸۲
۱۹:۳۰ - ۰۳ مهر ۱۴۰۰

لاپورتا

دیدارنیوز -  یک تساوی بدون گل در زمین کادیز و ارائه نمایشی ناامیدکننده از بارسا کافی بود تا شایعات اخراج رونالد کومان بیش از پیش به گوش برسد. خوان لاپورتا رئیس بارسا از دو روز پیش در کادیز حضور داشت و صبح امروز همراه کاروان بارسا این شهر را ترک کرد.

لاپورتا  دو روز پیش در جریان یک مصاحبه به ال چیرینگیتو گفته بود که صبر او نیز حدی دارد ولی شکست برابر کادیز نیز آینده رونالد کومان را تهدید نخواهد کرد. او تاکید داشت که اگر نیاز به تصمیم قاطعی باشد، این کار را انجام می دهد و هیچ مانع اقتصادی و فنی در این راه وجود نخواهد داشت. در واقع لاپورتا اطمینان دارد که مشکلی برای پرداخت غرامت 6 میلیون یورویی به مربی هلندی وجود ندارد و چنانچه نیاز باشد، او را برکنار خواهد کرد.

یان بوسکامپ ستاره سابق تیم ملی هلند که در جام جهانی 1978 عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد، در مورد لاپورتا به دی تلگراف گفت:« معتقدم لاپورتا از نوع رئیس های بی فایده است و مشخصا کومان مربی موردنظر او نیست. کومان را بارتومئو انتخاب کرد و لاپورتا نیز به او اجازه ادامه کار داد.

اگر جای کومان باشم، به لاپورتا می گویم که از بارسا می روم، هرچند به شخصه دوست ندارم کومان چنین تصمیمی بگیرد. لاپورتا منتظر است تا کومان خودش استعفا بدهد و از نظر من انسان ترسناکی است. اینکه چنین علنی سرمربی خودت را در رسانه ها بکوبی، واقعا جیرت انگیز است. هر دو روز یک‌بار شایعه ای جدید در مورد کومان مطرح می شود و اینطور نمی توان ادامه داد.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر