تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

جزئیات مهم از عرضه‌های اولیه این هفته

عرضه‌های اولیه همیشه بازدهی بالایی دارند. همین امر باعث شده تا مردم پیگیر عرضه‌های اولیه باشند. جزئیات مهم عرضه‌های اولیه که در هفته جاری در تالار شیشه‌ای عرضه خواهند شد را بخوانید.

کد خبر: ۱۰۹۲۳۸
۱۰:۱۵ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۰

عرضه‌های اولیه این هفته

دیدارنیوز ـ دوره معاملاتی قرارداد‌های اختیار معامله خرید و فروش روی سهام بانک‌پارسیان (وپارس) و مخابرات ایران (اخابر) در سررسید دی ماه ۱۴۰۰، از روز چهارشنبه ۳۱ شهریور در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می‌شود. همچنین بر پایه پیام ناظر بورس، اوراق مشارکت شهرداری اصفهان به منظور تامین مالی اجرای فاز ۴ خط ۲ قطارشهری اصفهان با نماد «مصفها۴۰۴» در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

روز سه شنبه ۳۰ شهریور ۹۰ میلیون سهم از سهام صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد (شکام۱) به روش ثبت سفارش، عرضه می‌شود. همچنین بازارگردانی به روش مبتنی بر حراج در نماد سیناد و عملیات بازارگردانی نوردوقطعات فولادی (فنورد) از فردا، ۲۹ شهریور انجام می‌شود.

منبع: آنا
برچسب ها: بورس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر