تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

مدیرعامل مغضوب پرسپولیسی‌ها به تلویزیون دعوت شد!

پس از اینکه احمد مددی مدیرعامل استقلال چند روز پیش در برنامه ورزشگاه حضور پیدا کرد، حالا از رسول پناه نیز جهت حضور در این برنامه دعوت شده است.

کد خبر: ۱۰۹۱۸۹
۱۵:۴۸ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۰

مدیرعامل منفور پرسپولیسی‌ها به تلویزیون دعوت شد!

دیدارنیوز - چند روز پیش بود که احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور در برنامه ورزشگاه که از شبکه تهران پخش می شود، درخصوص مسائل مختلفی به صحبت پرداخت. بخش های زیادی از گفته های مدیرعامل آبی ها درباره مشکلات تیم، مسئله فروش مهدی قایدی، قرارداد با بازیکنان جدید و... جنجالی از آب درآمد و حسابی در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت.

ظاهرا توجهات فراوان و معطوف شدن نگاه هواداران فوتبال به برنامه قبلی ورزشگاه با حضور مددی، به مذاق دست اندرکاران این برنامه خوش آمده و آنها این بار با ارسال نامه ای به مهدی رسول پناه مدیرعامل جنجالی و سابق پرسپولیس، از او برای حضور در برنامه چهارشنبه دعوت به عمل آورده اند.

رسول پناه که یکی از مدیرعاملان جنجالی چند سال اخیر فوتبال ایران بوده است، در پی گفتگوهایی صریح و بی پرده و در عین حال عجیب و بعضا غیراخلاقی که با برخی از خبرنگاران داشت، حسابی در رسانه های ورزشی سر و صدا به پا کرد و فیلم هایی از صحبت های او نیز منتشر گردید که منجر به برکناری اش از مدیرعاملی پرسپولیس شد.

مدیرعامل منفور پرسپولیسی‌ها به تلویزیون دعوت شد!

به هر حال رسول پناه که در این مدت در برنامه های تلویزیونی حضور پیدا نکرده و هرگز درخصوص اتهاماتی که به افراد مختلف زد اظهارنظری نکرده است. باید دید بالاخره روز چهارشنبه طلسم عدم حضور این چهره جنجالی در قاب جادویی شکسته می شود یا خیر.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر