تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

عیادت برادران مجیدی از دو کرونایی استقلال در دوبی

دروازه‌بان و مربی بدنساز استقلال همچنان در دوبی قرنطینه هستند.

کد خبر: ۱۰۹۰۵۰
۱۹:۳۰ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

عیادت برادران مجیدی از دو کرونایی استقلال در دوبی

دیدارنیوز - علیرضا رضایی دروازه بان و بهزاد نوشادی مربی بدنساز استقلال که قبل از دیدار با الهلال عربستان تست کرونایشان مثبت شد و مشخص شد به ویروس مبتلا شده اند به قرنطینه رفتند و هنوز بهبودی کامل را به دست نیاوردند.

این دو عضو استقلال همراه این تیم به تهران هم برنگشتند و این روزها در هتل شهر دوبی قرنطینه‌ هستند. آنها هنوز تست کرونایشان منفی نشده و به همین خاطر نمی‌توانند تا زمان منفی شدن تست کرونای به ایران برگردند.

نکته قابل توجه پیگیری وضعیت بیماری این دو عضو استقلال توسط فرهاد و فرزاد مجیدی است. برادران مجیدی که طی روزهای گذشته در امارات بسر می‌بردند طی روزهای گذشته چند بار به عیادت دو عضو کرونایی تیم خود رفتند و جویای وضعیت شان شدند.

فرهاد مجیدی که قرار است امروز به تهران برگردد، همواره ارتباط صمیمانه ای با بازیکنان و اعضای کادرفنی اش داشته و از اینرو حالا که رضایی و نوشادی در دوبی تنها قرنطینه شده‌اند چند بار به عیادت شان رفت و وضعیت شان را جویا شد.

به نظر می‌رسد مربی بدنساز و دروازه بان استقلال طی دو سه روز آینده با دریافت تست منفی کرونا بتوانند به تهران برگردند و در تمرینات آبی ها شرکت کنند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر