تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

قیمت خودروی تارا در بازار؛ ۴۰۰ تا ۸۹۰ میلیون تومان؟!

قیمت خودروی تارا دنده دستی در بازار آزاد حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت کارخانه خودرو تارا ۲۹۰ میلیون تومان است. اما قیمت بازار آزاد تارا دنده‌ای متفاوت است. از ۸۹۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان!

کد خبر: ۱۰۸۹۵۰
۱۰:۱۳ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

قیمت خودروی تارا

دیدارنیوز ـ فروش خودروی تارا به بازار آزاد هم رسید. آن هم با قیمت‌های کاملا متفاوت و با اختلاف بسیار زیاد. عاملی که نشان می‌دهد قیمت بازار آزاد خودروی تارا هنوز مشخص نشده است. اما قیمت تارا در بازار آزاد چقدر است؟

سال گذشته اولین مرحله پیش فروش خودروی تارا انجام شد و شهریور امسال اولین گروه این خودرو به خریداران آن تحویل داده شد. حالا از هفته گذشته تاکنون پای خودروی تارا به سایت‌های خرید و فروش باز شده است.

آنگونه که برخی از رسانه‌ها گزارش داده‌اند، قیمت خودروی تارا دنده دستی در بازار آزاد حدود ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت کارخانه خودرو تارا ۲۹۰ میلیون تومان است. اما قیمت بازار آزاد تارا دنده‌ای متفاوت است. از ۸۹۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان!

اما قیمت تارا دنده‌ای در سایت‌های خرید و فروش قابل توجه است. در برخی از آگهی‌ها قیمت تارا دنده‌ای ۴۰۰ میلیون تومان عنوان شده است و در آگهی دیگر ۸۹۰ میلیون تومان! این دو آگهی در سایت دیوار و تنها با فاصله پنج ساع ت درج شده است.

منبع: فرادید
برچسب ها: قیمت خودرو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر