تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

ترکیب الهلال باثبات‌تر از پرسپولیس

الهلال و پرسپولیس بعد از ۴ سال بار دیگر به مصاف هم می‌روند. در این میان بررسی ترکیب دو تیم نشان از ثبات بیشتر الهلال نسبت به پرسپولیس دارد.

کد خبر: ۱۰۸۹۱۱
۱۶:۵۴ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

الهلال پرسپولیس

دیدارنیوز: نگاهی به ترکیب دو تیم پرسپولیس و الهلال در آخرین بازی که مقابل هم قرار گرفتند نشان از ثبات بسیار خوب تیم عربستانی دارد.

 نگاهی به ترکیب دو تیم پرسپولیس و الهلال در آخرین تقابلی که با هم داشته اند نشان می‌دهد تیم عربستانی از ثبات بسیار بیشتری نسبت به پرسپولیس برخوردار بوده و تیمش با تغییرات کمتری قرار است مقابل پرسپولیس صف آرایی کند.

نگاهی به لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در آخرین مصافی که با الهلال داشته و به ۴ سال قبل برمی گردد نشان می‌دهد تنها ۵ بازیکن از آن تیم برانکو باقی مانده اند.

پرسپولیس همچنان سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری، سیامک نعمتی و بوژیدار رادوشویچ را در اختیار دارد. ضمن این که از آن تیم بازیکنانی، چون بیرانوند، محرمی و علیپور در لیگ‌های اروپایی و احمد نوراللهی، بشار رسن و شجاع خلیل زاده هم در لیگ‌های امارات و قطر حضور دارند.

اما نگاهی به ترکیب تیم پرمهره ای، چون الهلال که یکی از متمول‌ترین باشگاه‌های قاره آسیا محسوب می‌شود، نشان می‌دهد تغییرات کمتر بوده است.

الهلالی‌ها از آخرین بازی که مقابل پرسپولیس انجام دادند تا بازی که همین چند روز قبل مقابل استقلال تهران برگزار کردند و با دو گل به پیروزی رسیدند تا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنند، اگرچه تغییرات زیادی در فاز تهاجمی داشته اند، اما این تغییرات به اندازه جابجایی‌هایی که در ترکیب پرسپولیس انجام شده نیست.

محمد شلهوب و یاسر القحطانی پا به سن گذاشته دیگر در این تیم بازی نمی‌کنند و عمر خربین نیز راهی الوحده شده است. ضمن این که برخی بازیکنان جوان آن روز‌های الهلال نیز به تیم‌های دیگر قرض داده شده اند، اما موضوع زمانی جالب می‌شود که ۷ بازیکن از آن تیم که رفت و برگشت مقابل پرسپولیس عملکرد خوب و موفقی داشت، همچنان در تیم امروز الهلال حضور دارند.

در واقع الهلال از چهار سال قبل یک دروازه بان، یک مدافع میانی، دو مدافع کناری، دو هافبک مرکزی و یک وینگر ملی‌پوش را حفظ کرده است در حالی که گل محمدی در بهترین شرایط ممکن احتمال دارد از تیم ۴ سال قبل تنها سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی و وحید امیری را در ترکیب اصلی قرار دهد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر