تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

بهزاد غلامپور: آقایان منتظر عدم موفقیت مجیدی بودند

غلامپور مربی دروازه‌بان‌های استقلال درباره حواشی به وجود آمده درباره اخراج احتمالی مجیدی می‌گوید اینجا آقایان چشم انتظار عدم موفقیت مجیدی بودند.

کد خبر: ۱۰۸۸۸۱
۱۵:۱۷ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

بهزاد غلامپور

دیدارنیوز - بهزاد غلامپور مربی استقلال درخصوص شکست استقلال تهران مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: در عربستان همه آرزوی موفقیت تیم کشورشان را داشتند و در مقابل هم اینجا آقایان چشم انتظار عدم موفقیت مجیدی بودند. این رفتار جالب نیست که برای زمین خوردن کسی لحظه شماری کنیم. این منش و اخلاق حرفه‌ای نیست و بیشتر به لجبازی بچگانه شباهت دارد.

او درخصوص هجمه‌ها علیه فرهاد مجیدی گفت: این را همه می‌دانند و من هم می‌گویم که فرهاد مجیدی یک مربی حرفه‌ای است و هرگز برای کسی آرزوی ناکامی نداشته است. او هر زمان هم که در استقلال نبود برای تیم و دیگر سرمربیان آرزوی موفقیت داشت. مجیدی استقلال را برای خودش دوست ندارد و تهمت‌های اینچنینی به او نمی‌چسبد.


بیشتر بخوانید: نتیجه جلسه جنجالی هیئت مدیره استقلال: نکونام سرمربی جدید آبی‌ها


 

او اضافه کرد: مجیدی آنقدر کوچک نیست که ارتش فحاش داشته باشد؛ اصلا این واژه از کجا آمده که فکر می‌کنند مجیدی این اندازه بیکار است و به جای مسائل فنی به چنین مسائلی توجه  می‌کند.  او همیشه سعی می‌کند یک نکته جدید برای یادگیری بازیکنان داشته باشد و تمرکزش همیشه روی مسائل فنی بوده ولی متاسفانه عده‌ای هستند که انتظار شکست او را دارند؛ در حالیکه شکست مجیدی یعنی شکست تمام استقلال.

مربی تیم استقلال خاطرنشان کرد: خیلی خوب است برای انتقاد کردن شرایط و انصاف را در نظر گرفت. اینکه بی جهت و سراسیمه به کسی حمله کنیم و خودمان را دلسوز نشان بدهیم اصلا توجیه ندارد. ما برای یک تیم تلاش می‌کنیم و سربلندی آن سربلندی همه استقلالی‌هاست پس آرزوی شکست برای مجیدی یعنی دشمنی با نام استقلال

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر