تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

مظلومی: بعد از بازی با الهلال تا صبح نخوابیدم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابیدم و حالم مساعد نبود اما یک عده که ماهیت آنها مشخص است ناجوانمردانه توهین می کنند.

کد خبر: ۱۰۸۸۶۷
۱۴:۴۲ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

مظلومی

دیدارنیوز - پرویز مظلومی در خصوص اتفاقاتی که طی روزهای گذشته برای وی رخ داده و یک هوادار در فرودگاه امام به وی فحاشی کرده است اظهار داشت: جا دارد از همه کسانی که در این چند روز از من حمایت کردند تشکر کنم، آنها حس کردند ممکن است همین اتفاق یک روز برای آنها رخ بدهد و به همین دلیل آن حرکت زشت را محکوم کردند.الان هم پرونده فرد هتاک باز است و او در اختیار مقامات قضایی است.

وی افزود: شرایط این روزها را درک می کنم و از این روزها در دوران ۴۰ ساله فوتبالم زیاد دیده ام. از شرایطی که برای استقلال به وجود آمده خیلی ناراحتم اما آنهایی که همه چیز را نادیده می گیرند را به خدا واگذار می کنم. مطمئنا خدا نظاره گر اعمال همه بندگانش است، اگر کسی من را قضاوت کرده او را به خدا واگذار می کنم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: در این مدتی که در هیات مدیره بودم ریالی پول نگرفته ام که بابت آن این همه توهین شنیدم. البته ایرادی ندارد چون به این رفتارها عادت کرده ام ولی تعجب می کنم با وجود اینکه یک عده از عوامل توهین شناسایی شده اند چرا با آنها برخورد نمی شود؟ خوب می دانم پلیس فتا مدت ها است که در حال بررسی وضعیت این افراد است و همه آنها شناسایی شده اند اما اینکه چرا با این افراد برخورد نمی شود برای من سوال است.

مظلومی تاکید کرد: از زمانی که سرپرست و عضو هیات مدیره استقلال شدم بارها توسط یک عده مورد توهین قرار گرفتم که خط و ربط آنها برای پلیس هم مشخص شده است. حساب این افراد از هواداران جدا است چون این افراد فقط در فضای مجازی فحاشی می کنند، این افراد فقط وظیفه دارند استقلال را به هم بریزند، همه را به جان هم بیندازند و خیلی کارهای کثیف انجام بدهند. من هوادار واقعی استقلال را می شناسم، هر روز با آنها زندگی می کنم، در کوچه و خیابان و فروشگاه آنها را می بینم، هیچکدام از آنها کوچکترین رفتار زشتی ندارند و بعضا شده دقایق زیادی با هم صحبت کرده ایم اما یک عده به اسم هوادار این کارها را انجام می دهند که هوادار استقلال را خراب کنند. مگر من در زمانی که سرمربی تیم بودم و آن نتایج را با هم در دربی گرفتیم هواداران را ندیدم

وی خاطرنشان کرد: می دانم هوادار استقلال تحت فشار است، نمی توانم به آنها بگویم صبر کنید چون صبرشان تمام شده است اما از آنها می خواهم آرامش داشته باشند. بعد از شکست استقلال مقابل الهلال از ناراحتی تا صبح نخوابیدم و حالم مساعد نبود، من زندگی ام را به پای استقلال گذاشتم و دلم برای این تیم می سوزد، من هم همان حالی را دارم که هواداران بعد از باخت به الهلال داشتند اما یک عده که ماهیت آنها مشخص است ناجوانمردانه توهین کردند. می دانم هواداران استقلال تنها با موفقیت و نتیجه گرفتن تیم آرام می شوند،آنها می خواهند  تیمشان موفق شود اما اگر در این شرایط آرامش به تیم تزریق نشود مطمئنا باز هم موفقیتی به دست نمی آید.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: یک عده در اینگونه مواقع سوء استفاده می کنند و هیچکس در استقلال رحم نمی کنند. من در مقابل این افراد  که تعدادشان زیاد هم نیست خیلی ساکت مانده ام، در این مدت چیزهایی دیده ام که بهتر است دهانم بسته بماند. حرف بزنم زمین و زمان به هم می ریزد ولی هیچوقت دوست نداشتم وارد حواشی و اینگونه مسائل باشم. شاید یک عده فکر کنند مظلومی ساکت است و حرفی نمی زند ولی به خدا قسم اگر این روند ادامه داشته باشد حرف هایی می زنم که سنگ روی سنگ بند نشود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر