تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...

شرایط دورکاری کارمندان با خروج تهران از وضعیت قرمز

غلامرضا عباس‌پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره چگونگی حضور کارمندان در ادارات با توجه به تغییر وضعیت کرونا در تهران توضیح داد.

کد خبر: ۱۰۸۸۵۷
۱۴:۱۶ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

شرایط دورکاری کارمندان

دیدارنیوز ـ غلامرضا عباس‌پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران درباره حضور کارمندان با توجه به تغییر وضعیت تهران از نظر بیماری کرونا گفت: طبق آخرین رنگ‌بندی اعلام شده فقط شهرستان قدس در استان تهران هنوز در وضعیت قرمز قرار دارد و دیگر شهرستان‌ها و همچنین شهر تهران در وضعیت نارنجی هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند ادامه داد: با توجه به این تغییر وضعیت، حضور کارمندان در ادارات شهرستان‌های استان از جمله شهر تهران در مشاغل غیرضروری ۷۰ درصد است و حداکثر ۳۰ درصد افراد می‌توانند دورکاری کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با بیان اینکه پروتکل‌ها در ادارات به خوبی رعایت می‌شود، گفت: صرفا حضور کارمندان در شهرستان قدس به صورت ۵۰ درصدی است.

منبع: ایلنا
برچسب ها: کارمندان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر