تیتر امروز

افشای جزئیات قرارداد جنجالی لیونل مسی: ۱۱۰ میلیون یورو به او می‌رسد

لیونل مسی که با باشگاه متمول پاریسی قرارداد امضا کرد حالا روزنامه اکیپ مدعی شده است که لیونل مسی ۱۱۰ میلیون یورو دریافت می‌کند.

کد خبر: ۱۰۸۸۳۰
۱۲:۱۲ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

 جزئیات قرارداد لیونل مسی

دیدارنیوز - فوق ستاره آرژانتینی تابستان امسال پس از کشمکش‌های فراوان در نهایت به عنوان بازیکن آزاد از بارسلونا جدا شده و به باشگاه پاری سن ژرمن پیوست تا ادامه دوران فوتبالش را در این تیم سپری کند.

حالا روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شده که لئو مسی در صورت حضور کامل در پی اس جی در سه فصل ذکر شده در قراردادش ۱۱۰ میلیون یورو دریافت می‌کند. بازیکن سابق بارسا در واقع هر فصل ۳۰ میلیون یورو درآمد خالص پس از کسر مالیات از این باشگاه دارد که با دو سال حضور در این تیم به او پرداخت خواهد شد.

 در سال سوم بند وفاداری برای او فعال می‌شود که ۱۰ میلیون یورو به میزان دستمزد او اضافه می‌کند. این بند تنها در صورتی فعال می‌شود که او فصل دوم و سوم را به طور کامل در پاری سن ژرمن سپری کند.

میزان مبالغ پرداختی از سوی پاری سن ژرمن و بند وفاداری ذکر شده در قرارداد این بازیکن شبیه به مفاد قرارداد نیمار، ستاره برزیلی این تیم، است که اخیرا قراردادش را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد، با این تفاوت که بازیکن برزیلی با افزایش سال‌های حضورش در این تیم شاهد افزایش دستمزد نخواهد بود. شرایط نیمار درست برعکس است چرا که گفته می‌شود او با باشگاه به توافق رسیده که در صورت رخ دادن این اتفاق از میزان دستمزدش کاسته شود.

این مبالغ ذکر شده شامل پاداش‌های جمعی و فردی که مسی و پی اس جی ممکن است در طول فصل به آن‌ها دست پیدا کنند نیست و این مبالغ می‌تواند با توجه به دستاورد‌های تیم به دستمزد این بازیکن اضافه شود.

اما نکته جالب‌تر اینجاست که یک میلیون از مجموع ۳۰ میلیون پرداختی پی اس جی به مسی از طریق ژتون هواداری پی اس جی صورت می‌کرد که در واقع رمز ارز این باشگاه است. این روش پرداخت سودی بین ۳۵ تا ۳۰ میلیون یورو در هر فصل برای باشگاه فرانسوی به همراه دارد.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: لیونل مسی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر