تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

مراکز شبانه روزی واکسیناسیون کرونا در تهران کجاست؟ + آدرس

با دستور فرمانده ستاد ملی مقابله با کرونا، قرار است مراکز شبانه روزی واکسیناسیون در تهران به ۱۵ مرکز برسد. در حال حاضر هم واکسیناسیون به صورت شبانه روزی در چند مرکز در حال انجام است که آدرس آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید.

کد خبر: ۱۰۸۸۱۸
۱۱:۵۶ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

 

مراکز شبانه روزی واکسیناسیون کجاست؟

دیدارنیوزـ سبک زندگی: بعد از ورود بخش های مختلف مانند اورژانس تهران، سپاه، ارتش و مراکز زیر مجموعه دانشگاه ها به موضوع واکسیناسیون سبب شد از تعداد شهرهای قرمز کم و به شهرهای زرد و آبی اضافه شود و حالا ستاد مقابله با کرونا در نظر دارد تعداد مراکز واکسیناسیون در تهران را از پنج مرکز به پانزده مرکر برسانند.

در حال حاضر مرکز واکسیناسیون برزگراه کردستان(بزرگراه چمران، اول اتوبان کردستان، سوله بیماران خاص) در تهران شبانه‌روزی است و مرکز واکسیناسیون بوستان گفت‌وگو (این بوستان از شمال به مجموعه پل‌های تقاطع بزرگراه‌های شهید حکیم و شهید چمران، از جنوب به خیابان جواد فاضل، از شرق به بزرگراه شهید چمران و از غرب به کوی نصر یا گیشا راه دارد)، هم که تازه راه‌ افتاده، فعلا از ساعت ۱۴ تا ۲۰ کار می‌کند اما به‌زودی شبانه‌روزی می‌شود.


بیشتر بخوانید: قبل و بعد از زدن واکسن کرونا باید چه کار کنیم؟


چند مرکز دیگر مانند مرکز خودرویی دژبان ارتش در خیابان فاطمی(فاطمی غربی بعد از تقاطع کارگر)، بیمارستان های تریتا ( اتوبان تهران- کرج، انتهای بزرگراه همت) و بیمارستان ساسان (بلوار کشاورز بعد از تقاطع فلسطین) از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایران شبانه‌روزی است.

زالی گفته است بزودی سایر مراکز شبانه روزی تهران هم اعلام می شود.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
مریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱
1
20
با سلام به دست اندکاران که تلاش میکنن اطلاعات غلط به مردم بدن من نمیدونم چه هدفی دارن از مردم آزاری خوششان میاد نمیدونم واقعا زبانم غاصر است از گفتن آن من تو سایت امدم که مراکز شبانه روزی را سرچ کنم و راحت تر برم واکسن بزنم چون کارمند هستم سه مرکز را برای شبانه روزی اعلام کردید اول بیمارستان تریتا دیشب ساعت 10 بود مراجعه کردم برای تزریق که به من گفتن فقط صبح تا ظهر زده میشه مطلب اعلام شده در سایت را نشان دادم گفت اصلا همچین چیزی نیست و نمیزنن از اونجا دژبان ارتش تو فاطمی رفتم حدود 11 شب بود دیدم در بسته است و تعطیل است از کمی بالاتر نگهبانی پرسیدم گفت فقط صبح تا ظهر و سومی هم بیمارستان ساسان تماس گرفتم گفت باید یرین تو سایت بیمارستان نوبت بگیرید و سایت هم داستانهای خودش را داشت اطلاعات میدادی و عمل نمیکرد فقط انگار برای اسم و رسم تو سایت گزینه زدن واکسن کرونا را داشت از این بابت تا 12 شب درگیر این سه مرکز شدم .میخوام بگم نکنید مردم ازاری بس است مردم خسته از روزگاری را که سپری میکنن هستن شما شعله ور تر نکنید .اطلاعات غلط را تا صد درصد درست بودن اعلام نکنید و خواهش میکنم
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر