تیتر امروز

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است
«دیپلمات»؛ برنامه یازدهم

قاسم محبعلی: مناقشه هسته‌ای مهم‌ترین مسئله امروز ایران است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدقاسم محبعلی، سفیر سابق ایران در مالزی و یونان میهمان یازدهمین برنامه دیپلمات بوده است.

دژاگه بار دیگر گران‌ترین فوتبالیست ایران شد

اشکان دژاگه که در سال ۲۰۱۴ یک بار به قطر رفته بود بعد جدایی از باشگاه تراکتور به طور مخفیانه با الشحانیه قطر قرارداد امضا کرده که او را بار دیگر گران‌ترین فوتبالیست ایران کرد.

کد خبر: ۱۰۸۸۱۷
۱۱:۱۶ - ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

دژاگه

دیدارنیوز - دژاگه در شرایطی به الشحانیه رفته که هفت سال پیش حضور در العربی قطر را هم تجربه کرده بود. این در حالی بود که او پیش از آن در فولام و در لیگ برتر انگلیس بازی می کرد و از شرایط خوبی هم در این تیم برخوردار بود ولی ۲۹ جولای ۲۰۱۴ مطابق با هفتم مرداد ۱۳۹۳ با قراردادی ۶٫۳ میلیون پوندی  راهی العربی قطر شد تا با این قرارداد به گران‌ترین بازیکن فوتبال ایران تبدیل شود.

او دو فصل در لیگ ستارگان قطر برای العربی بازی کرد که در فصل ۱۵-۲۰۱۴ در ۲۴ بازی پنج گل برای این تیم زد و در فصل ۱۶-۲۰۱۵ هم در ۲۱ بازی سه گل برای این تیم به ثمر رساند.

دژاگه پس از دو فصل حضور در العربی در نقل و انتقالات زمستانی ۲۰۱۷ به وولفسبورگ بازگشت ولی نتوانست به تیم اصلی راه یابد و تنها دو بازی در تیم دوم وولفسبورگ انجام داد و پس از آن به ناتینگهام فارست رفت تا برای این تیم در چمپیون شیپ انگلیس بازی کند ولی تنها یک بازی انجام داد و فصل بعد به تراکتور آمد.

برچسب ها: اشکان دژاگه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر