تیتر امروز

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!
احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...

پایان وحشت در ساوجبلاغ؛ مردان شیطان بازداشت شدند

علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ خبر داد: ۲ نفر از سارقان سابقه دار سطح حوزه که با پوشش مسافرکشی اقدام به ۵ فقره سرقت در سطح ساوجبلاغ کرده بودند، با اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

کد خبر: ۱۰۸۶۵۴
۱۴:۱۰ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

پایان وحشت در ساوجبلاغ

دیدارنیوز ـ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، امروز گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف در پوشش مسافرکشی در سطح شهر هشتگرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان در بررسی اولیه خود متوجه شدند که سارقان در یک گروه ۲ نفره به وسیله یک دستگاه خودرو پیکان ابتدا سوژه‌های خود را در سطح شهر شناسایی کرده و سپس در پوشش مسافرکشی آن‌ها را سوار خودرو کرده و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت تلفن همراه و لوازم با ارزش آن‌ها می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی-پلیسی موفق به شناسایی هر ۲ سارق شده و پس از رد زنی محل تردد آن‌ها در سطح شهرستان، در یک اقدام غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند.

سلیمانی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی سارقان با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۵ فقره سرقت با شیوه زورگیری در پوشش مسافرکشی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: شهروندان برای تردد در ساعت تاریک هوا از ناوگان حمل و نقل عمومی به جای مسافرکش‌های شخصی استفاده کنند.

منبع: رکنا
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر