تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

پایان وحشت در ساوجبلاغ؛ مردان شیطان بازداشت شدند

علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ خبر داد: ۲ نفر از سارقان سابقه دار سطح حوزه که با پوشش مسافرکشی اقدام به ۵ فقره سرقت در سطح ساوجبلاغ کرده بودند، با اقدامات اطلاعاتی پلیس آگاهی این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

کد خبر: ۱۰۸۶۵۴
۱۴:۱۰ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

پایان وحشت در ساوجبلاغ

دیدارنیوز ـ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، امروز گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت به عنف در پوشش مسافرکشی در سطح شهر هشتگرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان در بررسی اولیه خود متوجه شدند که سارقان در یک گروه ۲ نفره به وسیله یک دستگاه خودرو پیکان ابتدا سوژه‌های خود را در سطح شهر شناسایی کرده و سپس در پوشش مسافرکشی آن‌ها را سوار خودرو کرده و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت تلفن همراه و لوازم با ارزش آن‌ها می‌کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ اظهار کرد: در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی-پلیسی موفق به شناسایی هر ۲ سارق شده و پس از رد زنی محل تردد آن‌ها در سطح شهرستان، در یک اقدام غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند.

سلیمانی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی سارقان با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۵ فقره سرقت با شیوه زورگیری در پوشش مسافرکشی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: شهروندان برای تردد در ساعت تاریک هوا از ناوگان حمل و نقل عمومی به جای مسافرکش‌های شخصی استفاده کنند.

منبع: رکنا
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر