تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.

دستگیری ۲ گروه از سارقان مسلح در شمال تهران

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران گفت: در طرح برخورد با سارقان مسلح در دو عملیات جداگانه ماموران پلیس موفق به دستگیری دو گروه از سارقان مسلح شدند.

کد خبر: ۱۰۸۶۱۹
۱۱:۴۹ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

دستگیری سارقان مسلح

دیدارنیوز ـ سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران با اشاره به اجرای طرح برخورد ضربتی با سارقان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه توسط سارقان شرور در تهران، طرح برخورد با سارقان مسلح به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس پایتخت قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه تیم‌های گشت ضربت خودرویی و موتوری در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا در صورت وقوع هرگونه حادثه پلیسی به سرعت واکنش لازم را انجام دهند، گفت: در این رابطه عوامل گشت کلانتری ۱۲۴ قلهک در پی مشکوک شدن به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش، برای بررسی موضوع وارد عمل شدند که این افراد به محض مشاهده مأموران با سرعت و در خلاف جهت حرکت خودرو‌ها اقدام به فرار کردند.

رئیس پلیس تهران افزود: مجرمان مسلح به سمت مأموران تیراندازی کردند که در ادامه مأموران لاستیک موتورسیکلت مجرمان را هدف قرار دادند و سارقان را متوقف و دستگیر کردند.

رحیمی ادامه داد: در بررسی سوابق این مجرمان مشخص شد که یکی از آن‌ها دارای ۲۴ فقره سابقه از جمله سابقه سرقت و شرارت بوده و همدست وی نیز دارای سوابق متعدد است.

این مقام انتظامی با تشریح پرونده دیگر در برخورد با سارقان مسلح گفت: در اجرای طرح برخورد ضربتی با سارقان کیف‌قاپ و سارقان منزل، عوامل ضربت کلانتری ۱۶۳ ولنجک فردی را تحت نظر قرار دادند که با ماسک در حال زاغ‌زنی مراجعین یکی از اماکن تجاری بود، همدست این فرد نیز با موتورسیکلت روشن و پلاک مخدوش در کنار او انتظار می‌کشید.

او با بیان اینکه متهمان با مشاهده مأموران به سرعت از محل متواری شدند، گفت: متهمان با سرعت عمل و پیگیری‌های مجدانه مأموران کلانتری ولنجک پس از دقایقی تعقیب و گریز متوقف و دستگیر شدند که در بررسی‌های انجام‌شده از متهمان، یک قبضه سلاح کمری کشف شد.

وی با بیان اینکه در این عملیات یکی از سارقان مسلح از ناحیه پا هدف گلوله پلیس قرار گرفت، افزود: در بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد این سارقان نیز دارای سوابق متعدد سرقت و شرارت هستند.

رئیس پلیس تهران گفت: طرح برخورد با جرائم خشن به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری‌ها و گشت‌های یگان امداد قرار دارد و هرگز اجازه نخواهیم داد که سارقان با آسودگی خاطر مرتکب اعمال مجرمانه شوند.

این مقام انتظامی با قدردانی از دستگاه قضا در برخورد مقتدرانه با مجرمان جرائم خشن عنوان کرد: به طور حتم صدور احکام بازدارنده می‌تواند تأثیر بسزایی در تنبیه مجرمان و خلافکاران داشته باشد.

برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر