تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

دستگیری ۲ گروه از سارقان مسلح در شمال تهران

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران گفت: در طرح برخورد با سارقان مسلح در دو عملیات جداگانه ماموران پلیس موفق به دستگیری دو گروه از سارقان مسلح شدند.

کد خبر: ۱۰۸۶۱۹
۱۱:۴۹ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۰

دستگیری سارقان مسلح

دیدارنیوز ـ سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران با اشاره به اجرای طرح برخورد ضربتی با سارقان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه توسط سارقان شرور در تهران، طرح برخورد با سارقان مسلح به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس پایتخت قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه تیم‌های گشت ضربت خودرویی و موتوری در نقاط مختلف شهر مستقر هستند تا در صورت وقوع هرگونه حادثه پلیسی به سرعت واکنش لازم را انجام دهند، گفت: در این رابطه عوامل گشت کلانتری ۱۲۴ قلهک در پی مشکوک شدن به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش، برای بررسی موضوع وارد عمل شدند که این افراد به محض مشاهده مأموران با سرعت و در خلاف جهت حرکت خودرو‌ها اقدام به فرار کردند.

رئیس پلیس تهران افزود: مجرمان مسلح به سمت مأموران تیراندازی کردند که در ادامه مأموران لاستیک موتورسیکلت مجرمان را هدف قرار دادند و سارقان را متوقف و دستگیر کردند.

رحیمی ادامه داد: در بررسی سوابق این مجرمان مشخص شد که یکی از آن‌ها دارای ۲۴ فقره سابقه از جمله سابقه سرقت و شرارت بوده و همدست وی نیز دارای سوابق متعدد است.

این مقام انتظامی با تشریح پرونده دیگر در برخورد با سارقان مسلح گفت: در اجرای طرح برخورد ضربتی با سارقان کیف‌قاپ و سارقان منزل، عوامل ضربت کلانتری ۱۶۳ ولنجک فردی را تحت نظر قرار دادند که با ماسک در حال زاغ‌زنی مراجعین یکی از اماکن تجاری بود، همدست این فرد نیز با موتورسیکلت روشن و پلاک مخدوش در کنار او انتظار می‌کشید.

او با بیان اینکه متهمان با مشاهده مأموران به سرعت از محل متواری شدند، گفت: متهمان با سرعت عمل و پیگیری‌های مجدانه مأموران کلانتری ولنجک پس از دقایقی تعقیب و گریز متوقف و دستگیر شدند که در بررسی‌های انجام‌شده از متهمان، یک قبضه سلاح کمری کشف شد.

وی با بیان اینکه در این عملیات یکی از سارقان مسلح از ناحیه پا هدف گلوله پلیس قرار گرفت، افزود: در بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد این سارقان نیز دارای سوابق متعدد سرقت و شرارت هستند.

رئیس پلیس تهران گفت: طرح برخورد با جرائم خشن به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری‌ها و گشت‌های یگان امداد قرار دارد و هرگز اجازه نخواهیم داد که سارقان با آسودگی خاطر مرتکب اعمال مجرمانه شوند.

این مقام انتظامی با قدردانی از دستگاه قضا در برخورد مقتدرانه با مجرمان جرائم خشن عنوان کرد: به طور حتم صدور احکام بازدارنده می‌تواند تأثیر بسزایی در تنبیه مجرمان و خلافکاران داشته باشد.

برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر