تیتر امروز

انتصابات در وزارت اتباطات سرعت گرفت

با صدور حکم انتصاب رئیس کل حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سوی عیسی زارع پور، تغییر و تحولات در این وزارتخانه کلید خورد و سرعت گرفت.

کد خبر: ۱۰۸۵۱۴
۱۴:۲۴ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

 

انتصابات در وزارت اتباطات سرعت گرفت

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: با گذشت حدود ۲۰ روز از صدور رأی اعتماد مجلس برای وزیر ارتباطات دولت سیزدهم، به نظر می‌رسد تغییر و تحولات برای انتصاب مدیران و مسئولان ارشد در این وزارتخانه آغاز شده است.

در اولین حکم انتصاب، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یوسف امیری را به سمت رئیس کل حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرده است. پیش از این محمدرضا فنایی رئیس کل حراست وزارت ارتباطات بود.
در این حکم برنامه ریزی، سیاستگذاری و نظارت بر حفاظت اماکن، تأسیسات و اسناد طبق ضوابط و دستورالعمل‌های مربوطه و سیاست‌های کلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تدوین آئین نامه‌ها و دستورالعمل‌های حراستی جهت اجرا توسط حراست شرکت‌ها، مؤسسات و سازمان‌های وابسته و ابلاغ ضوابط و دستورالعمل‌های (عمومی و اختصاصی) مرتبط با امور حراستی از وظایف رئیس کل جدید حراست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان شده است.

در همین حال گفته می‌شود که حکم سرپرستی محسن نادری منش برای سازمان فناوری اطلاعات ایران نیز امروز توسط وزیر ارتباطات امضا می‌شود. نادری منش عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات است. پیش از این امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران بود.

نام افرادی همچون مهدی کریمی نیسیانی، مسعود همدانلو، رضا باقری اصل، علی اصغر انصاری و… نیز برای در اختیار گرفتن پست‌های سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات شنیده می‌شود.

روح الله نصیری مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد

به گزارش دیدار؛ پیش‌تر زمزمه‌های تغییر مدیریت عامل شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان کارگزار سیاست‌های حاکمیتی وزارت ارتباطات شنیده‌ شده بود. یکی از مدیران ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان به نام روح الله نصیری مدیرعامل جدید این شرکت شده بود.  

نصیری سابقه معاونت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی پژوهشگاه ارتباطات و مشاورت وزیر ارتباطات در زمان وزارت دکتر رضا تقی پور را در کارنامه خود دارد.
 
 
 
 
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر