تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

سکوت دولتمردان روحانی شکسته می‌شود؟

دولت روحانی در برابر سئوال مهم جامعه مبنی بر چرایی واردات حجم سنگین واکسن در دولت جدید سکوت کرده است.

کد خبر: ۱۰۸۴۸۰
۱۲:۳۳ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

 

سکوت دولتمردان روحانی می‌شکند؟

دیدارنیوز: گسترش دامنه واردات واکسن‌ به کشور زمینه اجرای طرح واکسیناسیون شبانه‌روزی را هم در تهران و در برخی از شهرهای کشورمان به وجود آورده است.

برپایه این گزارش، برخی از مسئولان دولت آیت‌الله رئیسی از احتمال ورود ۸۰ میلیون دز واکسن تا پایان مهرماه خبر می‌دهند.

طرح واکسیناسیون با ثبات و آرامش مثال زدنی در دست اجرا است و از انتقادات و تجمعات انتقاد آمیز هموطنانمان در برابر مراکز تزریق واکسن خبری نیست.

به راستی چرا در کمتر از یک ماه فعالیت رسمی کابینه دولت آیت‌الله رئیسی مشکل و معضل رو به بحران کمبود واکسن به طور کلی حل شده است؟

افکارعمومی و مردم جامعه انتظار دارند یکی از دولتمردان گذشته به ویژه حسن روحانی، سعید نمکی،‌علی ربیعی و محمود واعظی به این سئوال پاسخ دهند که چرا این محموله‌های واکسن در دولت روحانی به کشور وارد نشده است؟!

مروری بر رفتار و گفتار سران آمریکا و روسای وابسته کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که سیاست‌های اعمالی علیه ایران همچنان پرقوت اجرا می‌شود، اما چرا دولت ‌آیت الله رئیسی در واردات واکسن مورد نیاز کشور موفق نشان داده است؟

گفتنی است که حسن روحانی در جریان رقابت‌های انتخاباتی ۱۳۹۶ در اردبیل مدعی شد که وی و دولت وی زبان گفت‌وگو با دنیا را می‌شناسد.

به تازگی برخی از نزدیکان روحانی اذعان کرده‌اند که دولت چین تمایلی به همکاری با دولت روحانی نداشته است.

منبع: ایران 361
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر