تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

رئال مادرید این دو فوق ستاره را به راحتی جذب خواهد کرد

رئیس لالیگا اعلام کرد باشگاه رئال مادرید می‌تواند کیلیان ام‌باپه و هالند دو فوق ستاره این روزهای فوتبال جهان را به خدمت در بیاورد.

کد خبر: ۱۰۸۴۷۴
۱۲:۱۵ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

رئال مادرید

دیدارنیوز - رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی امسال تمام تلاش خود را برای جذب کیلیان امباپه انجام داد و حتی در مقطعی گفته شد که ستاره فرانسوی در آستانه انتقال به این تیم قرار گرفته، اما نهایتاً پاری سن ژرمن اجازه جدایی این بازیکن را صادر نکرد. با این حال شواهد حاکی از آن است که امباپه برنامه‌ای برای تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن ندارد و این مسئله احتمال انتقال رایگان او به رئال مادرید در تابستان آینده را افزایش می‌دهد.

اما کیلیان امباپه تنها هدف نقل و انتقالاتی رئال مادرید در تابستان ۲۰۲۲ محسوب نمی‌شود، زیرا گزارش‌ها حاکی از آن است که آن‌ها قصد دارند یک ستاره جوان دیگر یعنی ارلینگ هالند را به خدمت بگیرند و حتی گفته می‌شود که از حالا توافقاتی نیز برای این انتقال صورت گرفته است.

با وجود اینکه امباپه در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود، اما بسیاری معتقد هستند که جذب همزمان او و هالند برای رئال مادرید کار دشواری تلقی می‌شود. با این حال خاویر تباس، رئیس لالیگا، معتقد است که کهکشانی‌ها به لحاظ مالی مشکلی برای نهایی کردن این دو انتقال ندارند.

خاویر تباس در مصاحبه‌ای گفت: "رئال مادرید حدود ۲۰۰ میلیون یورو از فروش بازیکنان درآمد داشته و به نظر من آن‌ها برای جذب همزمان امباپه و هالند پول کافی دارند. آن‌ها پولی از دست نداده اند و از طرف دیگر به لحاظ فروش نیز پول خوبی به دست آورده اند. مسئله غیر قابل درک این است که باشگاه پاری سن ژرمن با ۴۰۰ میلیون یورو ضرر و ۵۰۰ میلیون یورو دستمزد باز هم پیشنهاد فروش امباپه را رد می‌کند.

قوانین مالی در فرانسه شکست خورده و این امر به فوتبال اروپا آسیب می‌رساند. سیستم یوفا اشتباه است؛ ما باید سرمایه‌گذاری کنیم نه مشارکت نامحدود با ضرر‌های پشت سر هم. آن‌ها ترجیح می‌دهند قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند و میلیون‌ها پول را ببازند. به این ترتیب آن‌ها هواداران‌شان را خوشحال می‌کنند چراکه قهرمان چمپیونزلیگ می‌شوند، اما با این کار فوتبال خود را نابود کرده اید و این خطرناک است. "

منبع: ورزش 3
برچسب ها: رئال مادرید
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر