تیتر امروز

هوینس: بازی ۸-۲ هیچ وقت فراموش نمی‌شود

مدیر پیشین بایرن مونیخ درباره بازی امشب بارسلونا با بایرن مونیخ می‌گوید این دیدار هیچ وقت از ذهن بایرن مونیخ بیرون نخواهد رفت.

کد خبر: ۱۰۸۴۷۰
۱۲:۰۴ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

مدیرعامل بایرن مونیخ

دیدارنیوز - بارسلونا فردا شب در شرایطی پذیرای بایرن مونیخ است که آخرین بار با هشت گل مغلوب این تیم شده و از نظر روحی شرایط مناسبی برابر رقیب آلمانی و قدرتمند خود ندارد. اولی هوینس، رئیس سابق و ۶۹ ساله باشگاه بایرن مونیخ در رابطه با این دیدار صحبت کرده و البته فاش کرد داوید آلابا، مدافع فعلی رئال مادرید علاقمند به انتقال به بارسلونا بوده است.

اولی هوینس گفت: "یک بار داوید آلابا در گذشته به من گفته بود که رویای بازی کردن در بارسلونا را در سر دارد و من از او پرسیدم آیا می‌خواهد در این مورد و تصمیم جدایی از بایرن مونیخ با رئیس باشگاه مذاکره کند یا خیر.

دیدار فردا شب بارسلونا و بایرن مونیخ؟ به نظر من بایرن بخت اول کسب پیروزی در این مسابقه است. با رفتن بازیکنان بزرگ و مشکلات اقتصادی، بارسلونا در بهترین شرایط خود قرار ندارد. این تیم شرایط خوب گذشته خود را از دست داده و دیگر برای بایرن مونیخ یک الگو محسوب نمی‌شود. پیروزی ۸-۲ بایرن مونیخ مقابل بارسا در سال ۲۰۲۰؟ البته که شما هرگز چنین بازی‌هایی را فراموش نمی‌کنید. "

منبع: ورزش 3
برچسب ها: بایرن مونیخ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر