تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

پرسپولیس سیاه پوش شد

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دیدار با تیم استقلال تاجیکستان از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار است با لباس مشکی به میدان برود.

کد خبر: ۱۰۸۴۳۰
۰۹:۱۷ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۰

پرسپولیس سیاه پوش شد

دیدارنیوز - پرسپولیس امروز باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال تاجیکستان برود.آخرین تمرین سرخ پوشان قبل از این دیدار حساس امروز برگزار شد. 

دستور کادر فنی به بازیکنان: بیشتر شوت بزنید

بررسی کادر فنی پرسپولیس از شرایط تاکتیکی حریف از این حکایت دارد که استقلالی‌ها در کار تیمی از انسجام خوبی برخوردارند اما در کارهای دفاعی، دفع ضربات از راه دور و شوت‌هایی که از بیرون محوطه جریمه به سمت دروازه این تیم زده می شود دچار ضعف شدیدی هستند تا مشخص شود ضربات از راه دور به نوعی پاشنه آشیل این تیم به شمار می رود.
با توجه به حضور بازیکنان شوت‌زنی مثل سیامک نعمتی، رضا اسدی، مهدی ترابی، وحید امیری و دیگر مردان شوت‌زن پرسپولیس پیش بینی می شود یکی از اصلی ترین حربه ها برای رسیدن به دروازه استقلال، استفاده از شوت‌های راه دور باشد. در واقع کادرفنی پرسپولیس از بازیکنان پرسپولیس خواسته است تا در بازی مقابل استقلال تاجیکستان بیشتر شوت بزنند.

پرسپولیس مشکی می پوشد

 نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه مقرر شد میزبان مسابقه با لباس یک‌دست سفید برای بازیکنان و زرد برای دروازه‌بان و تیم پرسپولیس با لباس یک دست مشکی برای بازیکنان و سبز برای دروازه‌بان در میدان حضور پیدا کنند. رنگ لباس داوران هم از میان فیروزه‌ای یا قرمز خواهد بود.

مهاجم مصدوم پرسپولیس با تیم برمی گردد

بعد از مصدومیت شدید مهدی مهدی خانی و شکستگی دست این بازیکن، پزشکان پرسپولیس قصد داشتند این بازیکن را بلافاصله به تهران بفرستند تا مراحل درمانی مهاجم جوان پرسپولیس آغاز شود ولی با توجه به نبود پرواز مستقیم به تهران، این بازیکن به همراه تیم به ایران باز می گردد.

آرزوی موفقیت سمیعی برای پرسپولیسی‌ها

پرسپولیس درحالی باید به مصاف استقلال تاجیکستان برود که چند روز قبل از این دیدار حساس دچار تغییرات مدیریتی شد. جعفر سمیعی که عمر مدیریتی اش کمتر از یک سال بود از سمتش استعفا و مجید صدری به عنوان سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس انتخاب شد. سمیعی در آستانه دیدار با استقلال تاجیکستان برای کادرفنی و بازیکنان این تیم آرزوی موفقیت کرد. سمیعی امیدوار است پرسپولیس با شکست حریفش راهی دور بعد مسابقات شود.

در دوشنبه خبری از کرونا نیست

درحالیکه کشورمان به شدت درگیر کرونا است و روزانه افراد زیادی جانشان را از دست می دهد در کشور تاجیکستان خبری از کرونا نیست و مردم زندگی عادی خودشان را دنبال می کنند. همین موضوع باعث تعجب پرسپولیسی ها شد و آنها ابراز امیدواری کردند تا همین شرایط در کشور خودمان به وجود بیایند و مردم به زندگی عادی برگردند.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر