تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

شوک به قرمزها: سرمربی پرسپولیس سرگیجه گرفت

پرسپولیس که بازیکنان بسیار زیادی در ترکیب خود دارد، حالا یحیی گل محمدی برای انتخاب ۱۱ مرد اول خود با سرگیجه مواجه شده است.

کد خبر: ۱۰۸۳۷۸
۱۵:۰۱ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

شوک به قرمزها: سرمربی پرسپولیس سرگیجه گرفت

دیدارنیوز - پرسپولیس اگرچه سه بازیکن کلیدی خود را از دست داد اما با توپ پر وارد فصل جدید مسابقات خواهد شد و در اولین گام مقابل استقلال تاجیکستان قرار خواهد گرفت.

نکته جالب درباره فهرست پرسپولیس، حضور پرتعداد بازیکنانی است که می‌توانند در سمت چپ به میدان بروند و همین موضوع کار یحیی گل‌محمدی را بسیار دشوار کرده است.

وحید امیری، سعید آقایی، علی شجاعی، علی نعمتی و حتی فرشاد فرجی چهار بازیکنی هستند که گزینه‌های دفاع چپ محسوب می‌شوند. در این بین شجاعی به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده اما در لیگ برتر حضور خواهد داشت.

مهدی ترابی، وحید امیری، احسان پهلوان، امید عالیشاه، رضا دهقانی و علی شجاعی هم می‌توانند در پست هافبک چپ به کار گرفته شوند. به عبارتی یحیی برای انتخاب دو بازیکن ۹ مهره مختلف در اختیار دارد که امیری و شجاعی می‌توانند در هر دو پست بازی کنند.

حالا در اولین بازی فصل باید دید انتخاب یحیی گل‌محمدی کدام نفرات خواهد بود.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر