تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

با حضور رونالدو پوگبا در منچستریونایتد خواهد ماند

حضور کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی، در منچستریونایتد باعث شده که پل پوگبا نیز به ادامه حضور در این باشگاه تمایل پیدا کند.

کد خبر: ۱۰۸۳۶۲
۱۴:۲۲ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

با حضور رونالدو پوگبا در منچستریونایتد خواهد ماند

دیدارنیوز - بازیکن ۲۸ ساله تیم ملی فرانسه کمتر از یک سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد و تا به حال حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه نشده است. همین موضوع باعث شده مدیران این باشگاه نگران جدایی او از اولدترافورد به عنوان بازیکن آزاد در تابستان سال آینده باشند.  

اما اتلتیک مدعی شده که پیروزی ۱-۴ یونایتد برابر نیوکاسل در روز شنبه  تاثیر قابل توجهی روی نظر پوگبا درباره آینده‌اش شده و این بازیکن در حال حاضر به صورت جدی د ر حال بررسی دوباره شرایط حضور در تیم اوله گونار سولسشر است.  

پوگبا با دو پاس گلی که در دیدار برابر نیوکاسل برای برونو فرناندز و ژسه لینگارد ارسال کرد، موفق شد تعداد پاس گل‌های خود در لیگ برتر را تا هفته چهارم به عدد هفت برساند. اما ستاره درخشان این بازی کریستیانو رونالدو بود که در اولین بازی خود در اولدترافورد پس از بازگشت به این باشگاه موفق شد دو گل به ثمر برساند.

در این خبر آمده که بازگشت رونالدو و اتفاقات رخ داده در جریان دیدار روز شنبه تاثیر بسیار مثبتی روی پوگبا داشته و حالا به نظر می‌رسد که این هافبک به احتمال بسیار زیاد قراردادش را با آن‌ها تمدید خواهد کرد تا در فصل آینده نیز با پیراهن این تیم به میدان برود. با این حال یونایتد همچنان فهرستی از بازیکنان جانشین این بازیکن را تدارک دیده تا در صورت جدایی او بتواند هرچه سریع‌تر جای خالی این بازیکن را پر کند. در عین حال میزان موفقیت و کسب جام قهرمانی از سوی یونایتد در این فصل می‌تواند نقش مهمی را روی تمدید قرارداد او ایفا کند.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر