تیتر امروز

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

آغاز ثبت نام دانشجویان برای واکسیناسیون عمومی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، طی نامه‌هایی جداگانه به رؤسا و سرپرستان دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، بر لزوم بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت دانشجویان علوم پزشکی در تسریع امر واکسیناسیون عمومی تاکید کرد.

کد خبر: ۱۰۸۳۰۴
۱۱:۱۳ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

 ثبت نام دانشجویان برای واکسیناسیون

دیدارنیوز ـ در این نامه تاکید شده است؛ در پی واکسیناسیون عمومی کرونا در کشور و نیاز مبرم کادر بهداشتی و درمانی به یاری و مشارکت همه جانبه در این زمینه و با توجه به تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر بهره‌مندی از ظرفیت دانشجویان در راستای تسهیل و تسریع واکسیناسییون عمومی کرونا، معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اقدام به راه‌اندازی سامانه جهت ثبت نام دانشجویان داوطلب همکاری با عنوان "مجاهدین واکسیناسیون" کرده است که تاکنون بیش از ۵ هزار دانشجو در این سامانه ثبت نام کرده‌اند.

بدین منظور لیست داوطلبانی که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده‌اند، براساس استان محل سکونت فعلی و دانشگاه محل تحصیل جهت بهره‌مندی آن دانشگاه از خدمات داوطلبانه این دانشجویان از طریق سامانه به نشانی kanoonf.behdasht.gov.ir در اختیار معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفت.

بر این اساس لینک ثبت نام جهت همکاری در واکسیناسیون https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine می‌باشد و دانشجویان متقاضی می‌توانند از طریق این لینک ثبت نام کنند.

همچنین دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی می‌توانند در قالب دو تیم اعم از "تزریقات" و "پذیرش ثبت نام" شرکت کنند که درتیم تزریقات امکان ثبت نام دانشجویان رشته‌های بهداشت عمومی، پرستاری، مامایی، هوشبری و اتاق عمل و در تیم پذیرش نیز امکان ثبت نام همه دانشجویان فراهم است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر