تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

تجدید پرسنل اورژانس با آرمان های شهدا

کد خبر: ۱۰۸۲۷۶
۲۰:۴۴ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

 

با عنایت به نزدیک شدن به چهل و ششمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی پرسنل اورژانس با حضور در گلزار شهدای منطقه ی خود با آرمان های شهدا و امام شهیدان تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی امروز-یکشنبه-21 شهریور ماه- پرسنل اورژانس با حضور در گلزار شهدای منطقه ی خود با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید بیعت کردند.

در این برنامه که به مناسبت چهل و ششمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی اجرا شد دکتر پیمان اسدی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی به همراه جمعی از مسئولین ستادی و پرسنل اورژانس حضور داشتند

پرسنل اورژانس با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور بر مزار مطهر شهدا و مزار شهید مدافع سلامت(دکتر وحید منصف)در شهر رشت و سایر مناطق استان با نثار فاتحه یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و با آرمان های بلند آنان تجدید پیمان کردند.

 

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر