تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

انتقاد سرمربی پورتو علیه داوری: دستان مدافع نگذاشت تا توپ به طارمی برسد

شب گذشته دیدار حساسی میان اسپورتینگ و پورتو انجام شد که این دیدار در نهایت به تساوی کشیده شد و سرمربی پورتو از داوری انتقاد تندی داشت.

کد خبر: ۱۰۸۱۹۶
۱۳:۱۳ - ۲۱ شهريور ۱۴۰۰

انتقاد سرمربی پورتو علیه داوری: دستان مدافع نگذاشت تا توپ به طارمی برسد

دیدارنیوز - بامداد امروز در چارچوب هفته پنجم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و در یک بازی جنجالی و پربرخورد به تساوی یک بر یک رسید.

در این مسابقه مهدی طارمی ۹۰ دقیقه در ترکیب پورتو حضور داشت، ولی نتوانست گلزنی کند. او از سوی سایت آماری گل پوینت ضعیف‌ترین بازیکن زمین شناخته شد.

کونسیسائو پس از این مسابقه به حمایت از داوری پرداخت، ولی در یک صحنه از او انتقاد کرد و گفت:  می‌دانم شاید این حرفم کمی جنجالی باشد، ولی من در چندین کشور تجربه کسب کردم. من در لیگ بلژیک، هم بازی کردم و هم دستیار مربی بودم. در فرانسه بازیکنان را تمرین دادم وچندین سال در ایتالیا بودم. در یونان بازی کردم و صادقانه بگویم داوران ما در اروپا نظیر ندارند.

سرمربی پورتو ادامه داد:  قبل از اینکه به نشست بیایم صحنه مشکوک بازی را دیدم. لوئیز دیاز سعی دارد توپ را برای طارمی بفرستد تا این بازیکن تک به تک شود، ولی «لوئیز نتو»، مدافع حریف با دستش مانع رسیدن توپ به مهدی می‌شود. داور نمی‌بیند، چون خیلی از صحنه دور است، ولی چرا ویدیوچک نمی‌بیند. تمام بازیکنان این صحنه را حس کردند، ولی داور نمی‌خواست بازی به تساوی کشیده شود.

کونسیسائو گفت: بازی خیلی درگیرانه و خشن بود، ولی طبیعی است، چون این بازی اهمیت فراوانی دارد و کلاسیکو است. ما می‌توانیم ۱۰۰۱ بهانه بیاوریم که بازی چرا به این شکل شد، ولی ما باید بهترین از این‌ها کار می‌کردیم. در نیمه دوم کیفیت تیم بالا رفت، ولی ما نتوانستیم موقعیت‌های زیادی بسازیم. یک گل فوق العاده زدیم در خط دفاع به اسپورتینگ اجازه ندادیم که به دروازه نزدیک شود. من از روحیه بازیکنانم در این مسابقه راضی هستم. آن‌ها خیلی رقابتی بازی کردند و برای برد پا به میدان گذاشتند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر