تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

قرارداد محمد نادری، چالش تازه باشگاه استقلال!

اختلاف بین مدیران استقلال با عضو اسبق هیات مدیره باشگاه استقلال بر سر قرارداد «محمد نادری» همچنان ادامه دارد و طرفین سعی دارند تا دیگری را مقصر جدایی این بازیکن جلوه دهند.

کد خبر: ۱۰۸۰۸۳
۱۵:۳۱ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

قرارداد محمد نادری، چالش تازه باشگاه استقلال!

دیدارنیوز - در پایان دیدار فولاد و استقلال در فینال فصل گذشته جام حذفی، محمد نادری در حالی که پیراهنی با تصویر «منصور پورحیدری» اسطوره استقلال بر تن داشت بر چمن بوسه زد و راهی رختکن شد.

این بدین معنی بود که نادری دیگر قصد ادامه حضور در ترکیب تیم آبی‌پوشان را در فصل بعد ندارد و بعد از تجربه بازی در پرسپولیس و استقلال حالا می‌خواهد در خارج از کشور کارش را دنبال کند.

نادری خیلی سریع تیم جدیدش را مشخص کرد. او در حالی که زمان زیادی از فینال جام حذفی نگذشته بود قرارداد رسمی خود را با باشگاه آلتای‌اسپور ترکیه امضا کرد.

آلتای از باشگاه‌های قدیمی ترکیه است که توانست پس از سال‌ها دوباره به سوپر لیگ این کشور صعود کند. هدایت این تیم را «مصطفی دنیزلی» باتجربه برعهده دارد. این مربی در فوتبال ایران نیز سابقه سرمربیگری پاس، پرسپولیس و تراکتور را در کارنامه دارد.

دنیزلی از چندی پیش در تلاش برای جذب محمد نادری مدافع جناح چپ استقلال بود و در نهایت به خواسته خود رسید.
حالا پس از چند هفته از جدایی محمد نادری قرارداد فصل گذشته او به سوژه‌ای بزرگ برای اختلاف میان مدیران استقلال و عضو سابق هیات مدیره این تیم (مهدی عبدیان) تبدیل شده و آنها مصاحبه‌هایی را علیه یکدیگر انجام می‌دهند تا دیگری را مقصر جدایی نادری معرفی کنند.

بعد از اینکه مهدی عبدیان اعلام کرد قراردادی که او به عنوان عضو هیات مدیره وقت استقلال با نادری بست، سه ساله بود؛ ناصر فریاد شیران معاون اجرایی استقلال واکنش تندی از خود نشان داد و در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: مهدی عبدیان اعلام کرد مبلغ رضایت‌نامه محمد نادری را پرداخت می‌کند و گفت پولی که باید برای مجوز حضور بازیکن اسبق پرسپولیس در استقلال پرداخت کنیم ۲۰۰ هزار یورو است در حالی که  رقم واقعی رضایت‌نامه نادری ۵۰ هزار یورو بود. پرسش من از ایشان این است که چرا باشگاه استقلال را ۱۵۰ هزار یورو متضرر کرد.

وی با انتقاد از عبدیان افزود: شما وعده‌های تو خالی به نادری دادید، این بازیکن که از نظر فنی و اخلاقی در سطح بالایی قرار داشت به واسطه وعده‌های عملی نشده شخص شما از استقلال رفت وگرنه دوست داشت همچنان به بازی در این تیم ادامه دهد. موضوع بعدی این است که چرا با هواداران اسقلال رو راست نیستید. قرارداد نادری با باشگاه استقلال که توسط شما به امضا رسید یک ساله بود نه سه ساله و اسناد آن را منتشر می‌کنم تا هواداران متوجه شوند چه افرادی واقعیت‌ها را از آنها پنهان می‌کنند.

این در حالی است که شب گذشته، عبدیان عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد که قرارداد نادری با استقلال سه ساله بوده است.

وکیل نادری: قراردادی که داریم یک ساله است

«علی مطوری» وکیل محمد نادری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشـت: در اتفاقات و مذاکراتی که در قزوین صورت گرفت حضور نداشتم ولی سندی که از نادری داریم حکایت از این دارد که قرارداد وی با باشگاه استقلال یک ساله است.

وی افزود: به‌عنوان مدیر برنامه محمد نادری در جریان توافق یا قرارداد سه ساله وی با باشگاه استقلال نیستم چرا که نه این بازیکن و نه مدیران استقلال با من درباره‌ موضوع فوق صحبت نکردند.

به نظر می‌رسد این اختلاف میان مدیران استقلال و مهدی عبدیان همچنان ادامه دارد و بهتر است حقایق برای هواداران روشن شود تا استقلال در این روزهای حساس با آرامش به کار خود ادامه دهد.

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر