تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!

افشاگری جمهوری اسلامی درباره طالبان

حال که گروه تروریستی طالبان با تشکیل دولت نامشروع مورد نظر خود و با جنگ علیه مردم معترض پنجشیر، چهره واقعی خود را نشان داده، ایران نباید به راه اشتباه خود ادامه دهد. این سیاست، مردم افغانستان را از جمهوری اسلامی ایران ناامید می‌کند.

کد خبر: ۱۰۸۰۵۵
۱۳:۵۳ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

افشاگری جمهوری اسلامی درباره طالبان

دیدارنیوز: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سلطه طالبان بر افغانستان، نتیجه تبانی مثلث آمریکا، اشرف غنی و طالبان در دوحه قطر بود. آن‌ها در قطر، دو توافق‌نامه امضا کردند که یکی آشکار بود و دیگری پنهان.


توافق‌نامه آشکار همان بود که از آزادی زندانیان طالبان و بعضی تعهد‌های متقابل میان این گروه و دولت کابل سخن به میان آورد و البته نوعی مقدمه‌چینی برای اجرای توافق پنهان بود. توافق پنهان این بود که اشرف غنی تمام نیرو‌های مسلح را از مقاومت در برابر طالبان منع کند و کل افغانستان را تسلیم این گروه نماید. آمریکا هم نیرو‌های نظامی خود را از افغانستان خارج کند و این هر سه ضلع مثلث بگونه‌ای عمل کنند که گوئی طالبان با تکیه بر قدرت خود بر کشور مسلط شده، اشرف غنی فرار کرده و آمریکا هم ناچار به فرار از افغانستان شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
1
0
اینو هر عوامی هم میدونه
افشاگری !!!!
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
0
0
مردم می‌پرسند واقعاً جناح آقای دکتر خاتمی و اصلاح‌طلبان به دنبال جنگ‌طلبی در افغانستان هستند؟ مردم را از خود ناامید نکنید
خب! نهایت مداخله ایران در کشوری که اکثریت سنی و بخش عمده‌ی آن پشتون هستند و در شرایط صلح شیعیان تحت فشار زیادی هستند؛ بماند شرایط جنگ سرانجامش چیست؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
1
0
افغانستان امن یعنی ایران امن طالبان شاخه ای از همان جریان داعشی است که در حال نابودی منطقه و جهان بود
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر