تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

دو غایب مهم پرسپولیس در دیدار با استقلال

پرسپولیس در دیدار با استقلال تاجیکستان کمال کامیابی‌نیا هافبک دفاعی و همچنین علی شجاعی دفاع چپ خود را در اختیار نخواهد داشت.

کد خبر: ۱۰۸۰۵۳
۱۳:۵۶ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

دو غایب مهم پرسپولیس در دیدار با استقلال

دیدارنیوز - طبق برنامه تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۳ شهریور سال جاری در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف استقلال تاجیکستان برود. روز گذشته کاروان پرسپولیس از طریق فرودگاه مهرآباد راهی شهر دوشنبه تاجیکستان شد. در همین راستا دو بازیکن سرخ‌پوشان در این بازی  حضور ندارند.

کمال کامیابی‌نیا همانند هفته‌های پایانی لیگ بیستم مصدوم است و مشغول پیگیری روند درمانی خود در کشور امارات است. یحیی گل محمدی این خبر را در تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران تایید کرده بود. پرسپولیس در این پست میلاد سرلک و رضا اسدی را در اختیار دارد.

دومین مصدوم پرسپولیس علی شجاعی است. وی به خاطر شکستگی کف چندباری با لباس شخصی در تمرینات پرسپولیس حاضر شد؛ منتهی فعلاً شرایط وی طوری نیست که به میدان برود. البته پرسپولیس در سمت چپ توانایی استفاده از وحید امیری و سعید آقایی را دارد بنابراین نیاز زیادی به شجاعی ندارد.

شاید اگر کمال کامیابی‌نیا مصدوم نبود به احتمال زیاد در ترکیب اصلی تیمش جای می‌گرفت. بررسی‌ها حاکی از آن است که در تقابل با استقلال تاجیکستان یحیی ترجیح می‌دهد بیشتر از بازیکنان سابق استفاده کنند چرا که شناخت و هماهنگی آنان بیشتر است.

منبع: میزان
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر