تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

استارت رونالدو در اولدترافورد با نیوکاسل به یاد آخرین بازی در سال ۲۰۰۹

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی شیاطین سرخ که آخرین دیدارش با لباس منچستر در سال ۲۰۰۹ برابر نیوکاسل بود حالا در اولین بازگشت خود به اولدترافورد باید به دیدار نیوکاسل برود.

کد خبر: ۱۰۷۹۹۷
۱۰:۴۷ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

استارت رونالدو در اولدترافورد

دیدارنیوز -  کریستیانو رونالدو در نقل و انتقالات تابستانی خواهان جدایی از یوونتوس شد و در حالی که گفته می‌شد او به منچسترسیتی نزدیک شده است، نهایتاً راهی تیم سابق خود یعنی منچستریونایتد شد و حالا به نظر می‌رسد که فردا برای اولین بار در فصل جدید با لباس شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت.

منچستریونایتد در حالی فردا به مصاف نیوکاسل خواهد رفت که در آخرین حضور کریستیانو رونالدو مقابل این تیم یک اتفاق جنجالی رخ داده بود. فوق ستاره پرتغالی آخرین‌بار در مارس ۲۰۰۹ با لباس یونایتد برابر نیوکاسل قرار گرفت که در این بازی یک درگیری بین او و مدافع حریف رخ داد.

در واقع تیلور، مدافع جوان نیوکاسل، که اکنون ۳۵ ساله شده در یک صحنه مرتکب خطایی روی کریستیانو رونالدو شد و داور به او کارت زرد نشان داد. اما این تازه آغاز ماجرا بود و هنگامی که بازیکنان در حال رفتن به رختکن بودند یک درگیری بین تیلور و رونالدو شکل می‌گیرد؛ جایی که رونالدو مدافع وقت نیوکاسل را "فوتبالیست آشغال" خطاب می‌کند.

این، اما پایان کار نبوده و تیلور نیز جواب رونالدو را می‌دهد و خطاب به او می‌گوید: "تو هنوز هم یک آدم زشت هستی. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر