تیتر امروز

علت رفتن رونالدو به منچستریونایتد به جای منچسترسیتی مشخص شد

فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس، درباره جدایی رونالدو از این تیم و انتقال او به منچستر یونایتد توضیح داده است.

کد خبر: ۱۰۷۹۹۵
۱۰:۳۴ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

 رفتن رونالدو به منچستریونایتد

دیدارنیوز - در اواخر نقل و انتقالات تابستانی مشخص شد که فوق ستاره پرتغالی تمایلی به ماندن در تورین ندارد و می‌خواهد از یوونتوس جدا شود. در ابتدا گفته شد که منچسترسیتی از بیشترین شانس برای جذب کریستیانو رونالدو برخوردار است، اما برنده پنج باره توپ طلا نهایتاً تصمیم گرفت به منچستر یونایتد منتقل شود تا به تیم سابق خود بازگشته باشد.

فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس، درباره منتفی شدن حضور رونالدو در سیتی و انتقال این بازیکن به یونایتد گفت: " شرایط مناسبی برای انتقال او به سیتی وجود نداشت. در این بین منچستریونایتد مانند هر باشگاه با ریشه‌ای رفتار متفاوتی (در مقایسه با سیتی) از خود نشان داد. با توجه به صحبت‌های رونالدو که با ما انجام داد نمی‌توانستیم پایان متفاوتی را رقم بزنیم. ما نمی‌توانیم بازیکنی را مجبور به ماندن کنیم.

ما به رونالدو احترام می‌گذاریم، اما من همان دیدگاه رئیس را دارم؛ تاریخ یوونتوس توسط قهرمانان، مربیان و مدیران بزرگ ساخته شده است، و باشگاه همچنان مهمترین چیز است. "

کروبینی در ادامه گفت: "یک هفته قبل از بازی با اودینزه مطمئن بودیم که او می‌ماند. من نمی‌خواهم ریاکار باشم و بگویم که مدیریت این وضعیت در ۲۸ آگوست بسیار خوب بود. اگر این اتفاق یک ماه قبل‌تر می‌افتاد شرایط برای مدیریت اوضاع می‌توانست بهتر باشد. تنها خطر در این زمینه این است که ممکن بود بازیکنی مانند کین در آن زمان در دسترس نبود. همه بازیکنان منتظر ۳۱ آگوست نیستند تا بدانند رونالدو می‌ماند یا می‌رود. "

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر