تیتر امروز

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!
سیاست ورزی به سبک احمدی نژاد

احمدی‌نژاد در دبی؛ سیاستمدار بی‌باک یا اپوزیسیون خودی؟!

محمود احمدی نژاد این بار با حضور در نمایشگاه اکسپوی دبی به متن فضای سیاسی و رسانه‌ای بازگشته است. حضوری پرحاشیه و جنجال برانگیز. این گزارش مروری دارد بر رفتارهای این سیاستمدار منحصر به فرد و...
خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!
فوتبال گیت (۲۶) + فایل صوتی

خیز استقلال برای قهرمانی با ترکیب سردار و فرهاد!

به عنوان مقدمه‌ای بر شروع لیگ برتر فوتبال ایران سجاد شجاعی در یادداشت‌های کوتاهی به مرور وضعیت تیم‌های مدعی در آستانه لیگ پرداخته است. فوتبال گیت این فصل با استقلال آغاز شده است!
کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!
نگاهی به دو ماجرای مختلف در مورد حضور اجتماعی زنان

کارآگاه زن ایرانی می‌تواند موتور سیکلت براند؟!

پلیس از استخدام و به کار گیری کارآگاهان زن خبر داده است. همزمان گره عجیب راندن موتور سیکلت توسط زنان ایرانی باز نشده است. حالا سوال این جاست که آیا کارآگاهان زن ایرانی حق راندن موتور سیکلت دارند...

قیمت مسکن در منطقه ۲۱ تهران چند است؟

قیمت آپارتمان نوساز در منطقه ۲۱ واقع در محدوده غرب و جنوب غربی پایتخت بسیار متغیر است و قیمت‌های اعلامی فعلی از حدود ۲۳ تا ۳۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع بوده است.

کد خبر: ۱۰۷۹۸۲
۰۹:۴۷ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰

قیمت مسکن در منطقه ۲۱

دیدارزنیوز ـ یکی از مناطق نسبتا قیمت‌مناسب در شهر تهران که در سال‌های اخیر پاسخگوی تقاضای سکونت گروه‌های زیادی از شهروندان هم در بازار اجاره و هم در بازار خرید مسکن بوده است، منطقه ۲۱ واقع در محدوده غرب و جنوب غربی پایتخت است.

قیمت آپارتمان نوساز در این منطقه بسیار متغیر است و در فایل‌های معدود موجود قیمت‌های اعلامی فعلی از حدود ۲۳ تا ۳۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع بوده است. مهم‌ترین دلیل مناسب بودن قیمت این منطقه نزدیکی آن به فرودگاه است؛ بنابراین محله‌های دورتر از فرودگاه قیمت‌های بالاتری نسبت به سایر محله‌ها دارند. همچنین بنابر تحقیقات میدانی املاک محدوده شمالی این منطقه عموما با قیمت‌های قدری بالاتر از سایر محله‌های منطقه ۲۱ معامله می‌شود.

ظرف سه سال گذشته با توجه به جهش پیاپی قیمت مسکن و اجاره‌بها، شماری از مستاجران ناگزیر شدند از مناطق بالاتر غربی همچون بخش‌های مصرفی منطقه ۲ و ۲۲ به منطقه ۲۱ نقل مکان کنند. گروهی از خریداران ملک که قصد خرید در غرب تهران را داشتند نیز با توجه به اینکه از سرعت بالای رشد قیمت مسکن جا ماندند، ناگزیر شدند منطقه ۲۱ را برای خرید جایگزین مناطق قدری مرغوب‌تر مثل منطقه ۲۲ کنند. به این ترتیب در طول سه سال گذشته بازار مسکن در منطقه ۲۱ از رونق نسبی برخوردار بود، اما از ابتدای تابستان امسال تاکنون به اذعان واسطه‌ها تعداد فایل‌ها کاهش چشمگیری دارد و جست‌وجوگران پیگیر ملکی هم در بازار حضور ندارند.

منطقه ۲۱ در محدوده وردآورد که ورودی غربی تهران به شمار می‌آید، یکی از گزینه‌های مناسب برای کسانی است که با بودجه محدود قصد خرید آپارتمان نوساز دارند. در این منطقه به واسطه شهرک‌سازی عرضه فایل نوساز نسبتا پرتعداد است، اما در سایر محله‌های منطقه ۲۱ به ویژه محله شاخص تهرانسر، بازار مسکن‌گویی به خواب زودهنگام زمستانی رفته است.

قیمت مسکن در منطقه ۲۱

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر