تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

انتقاد شدید از بازیکنان عراق با عکس سامان قدوس/ بادکش در برابر قلیان!

مربی عراقی با انتخاب عکسی از سامان قدوس به شدت از رفتار بازیکنان تیم ملی کشورش انتقاد کرد.

کد خبر: ۱۰۷۹۳۷
۱۲:۱۷ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰

انتقاد شدید از بازیکنان عراق

دیدارنیوز ـ شکست سنگین تیم ملی عراق برابر ایران همچنان با انتقادات تند کارشناسان و مربیان عراقی همراه است. در همین خصوص یحیی علوان مربی عراقی از عملکرد بازیکنان تیم ملی کشورش به شدت انتقاد کرد و با انتشار تصویری از سامان به عنوان الگوی فوتبالیست حرفه‌ای و تصویری از قلیان کشیدن (کنایه به بازیکنان تیم ملی عراق)، نوشت: توجه به سلامتی میان بازیکن عراقی و ایرانی ببنید. برنامه ریزی برای رسیدن برای به پیروزی کاملا متفاوت است.

این مربی عراقی با انتشار این پست به شدت از نحو آمادگی بازیکنان تیم ملی کشورش برای این بازی انتقاد کرد در مقابل به تمجید از سامان قدوس به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای پرداخت که با انجام بادکش به دنبال سلامتی اش است.

انتقاد شدید از بازیکنان عراق

برچسب ها: فوتبال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر