تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

بنیاد مسکن ۴۰۰ هزار خانه می‌سازد

اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از یک میلیون واحد مسکونی که دولت پیشنهاد داده، ۴۰۰ هزار واحد آن توسط بنیاد مسکن ساخته خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۷۸۸۷
۱۷:۵۴ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۰

بنیاد مسکن ساخت خانه

دیدارنیوز ـ اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه ساخت سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی برعهده بنیاد مسکن است، گفت: رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی نظر داد که بنیاد مسکن در شهر‌های زیر ۱۰۰ هزار نفر هم سالانه دویست هزار واحد مسکونی جدید بسازد.

او ادامه داد: در مجموع از یک میلیون واحد مسکونی که دولت سیزدهم پیشنهاد داده، ساخت ۴۰۰ هزار واحد بر عهده بنیاد مسکن است.

رئیس بنیاد مسکن توضیح داد: ما با وزیر راه و شهرسازی به توافق رسیدیم تا در شهر‌های بالای ۱۰۰ هزار نفر هم اگر شهری نیاز به کمک دولت داشت، بتوانیم ساخت مسکن را برای آن‌ها انجام دهیم، اما تعداد آن‌ها مشخص نیست.

نیکزاد با بیان اینکه در جلسه روز اخیر با مدیران بنیاد مسکن استان بحث مصالح ساختمانی و همکاری با شهرداران را انجام دادیم، افزود: مشکلی برای ساخت مسکن وجود ندارد و ما مطابق با سلیقه مردم ساخت این واحد‌ها را انجام خواهیم داد.

رئیس بنیاد مسکن اظهار کرد: این ۴۰۰ هزار واحد با محوریت مردم ساخته می‌شود و ما وام ارزان قیمت خواهیم داد و مصالح را به وفور در اختیار عاملان ساخت آن قرار خواهیم داد و با نظام مهندسی در بحث ارائه پروانه ساخت و با شهرداری‌ها هم در بحث پرداخت عوارض، همکاری‌های لازم را خواهیم داشت.

او ادامه داد: مسکن محرومان و طرح اقدام ملی مسکن هم ذیل این ۴۰۰ هزار واحد ساخته می‌شوند.

این مقام مسئول درباره رقم وام و ساخت این واحد‌ها هم گفت: برای واحد‌های مسکن روستایی ۱۰۰ میلیون تومان و برای شهر‌های زیر ۱۰۰ هزار نفر هم ما پیشنهاد ۲۵۰ میلیون تن با سود ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۰ ساله را ارائه داده ایم.

صبح امروز با حضور اعضای شورای مرکزی بنیاد مسکن و نماینده، ولی فقیه در بنیاد مسکن مراسم معارفه اکبر نیکزاد ثمرین رئیس جدید بنیاد مسکن برگزار شد.

برچسب ها: بنیاد مسکن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر