تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ثبت نام ودیعه مسکن تمدید شد + جزئیات

ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام برای دریافت وام ودیعه مسکن مستأجران را تا پایان آذرماه امسال تمدید کرد. متقاضیان این وام در سامانه جامع اقدام ملی مسکن tem.mrud.ir ثبت نام کنند.

کد خبر: ۱۰۷۷۳۲
۱۴:۴۲ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

ثبت نام ودیعه مسکن

دیدارنیوز ـ در چهل و نهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامد‌های اقتصادی کرونا پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای تمدید زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن تصویب شد.

بر این اساس متقاضیان دریافت این وام تا پایان آذر ۱۴۰۰ مهلت دارند برای دریافت این وام در سامانه جامع اقدام ملی مسکن tem.mrud.ir ثبت نام کنند.

پیش از این زمان مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور امسال بود.

چه کسانی می‌توانند ثبت نام کنند؟

مستأجران مشمول این وام که سررسید قرارداد اجاره آنان تا پایان آذرماه ۱۴۰۰ است می‌توانند برای دریافت این وام ثبت نام کنند. پیش از این تنها مستأجرانی که سررسید اجاره‌های شان تا پایان شهریور بود، می‌توانستند برای این وام ثبت نام کنند.

تاکنون حدود ۲۲۵ هزار خانوار اجاره نشین موفق به دریافت این وام شده اند و در مجموع بیش از ۴۸۰۰ میلیارد تومان به آنان پرداخت شده است. در سال ۱۳۹۹ در مجموع ۴ هزار و ۷۶۲ میلیارد تومان پرداخت شد و امسال نیز تا پس از تمدید این مصوبه، تاکنون بیش از ۹۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به حساب متقاضیان واریز شده است.

مبلغ وام ودیعه در تهران ۷۰ میلیون تومان، سایر کلان شهر‌ها ۴۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۲۵ میلیون تومان است.

متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن باید شرایط زیر را دارا باشند:

ـ باید متأهل یا سرپرست خانوار باشند.

ـ باید دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره ­نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند.

ـ چنانچه متقاضی تا حداکثر ۲ هفته از تاریخ معرفی به شعب بانکی نسبت به تکمیل مدارک خود و ضامنین اقدام نکند، نسبت به رد درخواست متقاضی اقدام می ­ شود.

منبع: تسنیم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر