تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

تهیه طرح جامع بیمارستان اشرفی اصفهانی در حوزه معماری و شهرسازی

شهردار منطقه ۱۲ طی بازدید از بیمارستان اشرفی اصفهانی از تهیه طرح جامع بیمارستان در حوزه معماری و شهرسازی خبر داد.

کد خبر: ۱۰۷۷۰۵
۱۲:۴۸ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

 

تهیه طرح جامع بیمارستان اشرفی اصفهانی در حوزه معماری و شهرسازی

دیدارنیوز:علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه دراین‌باره گفت: فرصتی دست داد تا بازدیدی از یکی از قدیمی‌ترین و فعال‌ترین بیمارستان‌های دولتی در سطح منطقه ۱۲ داشته باشیم تا به بررسی مشکلات و مسائل پیش روی همکاران و پزشکان فداکار بیمارستان آیت‌الله اشرفی اصفهانی در حوزه معماری و شهرسازی بپردازیم.

وی با یادآوری اینکه این بیمارستان نقش عمده‌ای در رفع مشکلات بیماران دیالیزی در شهر تهران ایفا می‌کند، افزود: پس از بازدید، طی جلسه‌ای با حضور رئیس محترم و مدیران بیمارستان در مورد تهیه طرح جامع بیمارستان در حوزه معماری و شهرسازی بحث و بررسی شد و مقرر گردید برنامه‌ای از سوی بیمارستان به منظور تصمیم‌گیری برای جانمایی بنا‌هایی که قرار است حفظ شود، برچیده‌شدن بنا‌های غیرضروری و احداث ساختمان‌های الحاقی و بخش‌های ساختمانی فوریتی ارائه شود که این برنامه پیش از اجرا در مورد سطح اشغال مجاز بیمارستان‌ها به تصویب دفتر فنی وزارت بهداشت نیز خواهد رسید.

شهردار قلب تهران، موضوع اتصال شبکه فاضلاب بیمارستان به شبکه شهری و مسائل دیگری از این قبیل را از دیگر مباحثی که در این جلسه طرح شد، بیان کرد و گفت: به یاری خدا، موارد طرح‌شده در کوتاه‌مدت حل و فصل خواهد شد.

بیمارستان اشرفی اصفهانی در سال ۱۳۲۰ در چهارراه مولوی جنب بازار دباغ‌ها با نام درمانگاه برزن احداث شد. در مجاورت این بیمارستان، مرکز درمانی دیگری وجود داشت که به نام موقوفه حکیم‌الملک به صورت مستقل مشغول به فعالیت بود که پس از واگذاری بیمارستان به وزارت بهداری دو مرکز فوق با نام حکیم‌الملک و مولوی ادغام و به نام بیمارستان مولوی مشهور شد. پس از پیروزی انقلاب و شهادت شهید بزرگوار آیت‌الله اشرفی اصفهانی، این بیمارستان به نام آن شهید عزیز نام‌گذاری شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر