تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

افشاگری علیه مدیرعامل استقلال: مددی گفت علی دایی را من کنار گذاشتم!

وکیل رشید مظاهری در افشاگری علیه مددی مدیرعامل باشگاه استقلال که باعث شد مظاهری فسخ کند می‌گوید مددی اعلام کرد من علی دایی گنده را حذف کردم مظاهری جای خود دارد.

کد خبر: ۱۰۷۶۷۱
۱۰:۳۷ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

افشاگری علیه مدیرعامل استقلال:

دیدارنیوز - -مهدی صادقی وکیل رشید مظاهری پس از فسخ قرارداد موکلش در سازمان لیگ در حالی که این دروازه‌بان کنار او حاضر بود درخصوص اتفاقات مختلفی که در نهایت موجب فسخ یک طرفه قرارداد مظاهری شد گفت و گو کرد.

مشروح این اظهارات را بخوانید:

هشتاد درصد دریافتی دروغ است

ما امروز بعد ازظهر بعد از این مدتی که منتظر بودیم از طرف باشگاه اتفاق خوبی بیفتد و مشکلات را حل کنیم و متاسفانه اقدامی انجام نشد، فسخ‌مان را در سازمان لیگ ثبت کردیم. ما زمان آقای سعادتمند به احترام ایشان و با توجه به شخصیت خیلی خوبی که داشتند با باشگاه استقلال قرارداد بستیم. دو مورد بند فسخ داشتیم که یکی بحث پرداختی‌ها بود و ابتدای فصل هم به احترام آقای مددی و تیم بزرگ استقلال مقداری از آپشن‌های قراردادمان را کم کردیم و سعی کردیم جوری پیش برویم که ملاحظه باشگاه شود. در نهایت باشگاه و بهتر است بگوییم مدیریت محترم باشگاه استقلال رویه‌ای را پیش گرفتند که این رویه خیلی جالب نبود و مصاحبه‌هایی انجام دادند و گفتند حق فسخ ندارید در صورتی که ما با بند فسخ‌مان هر زمانی که اراده می‌کردیم می‌توانستیم اقدام کنیم ولی پشت تیم را خالی نکردیم. مواردی پیش آمد که با شخص آقای مددی صحبت کردیم و ایشان قول همکاری دادند. باشگاه در طول فصلی که گذشت تنها ۶۰ درصد پرداختی به آقای مظاهری داشته و اشخاصی نشر اکاذیب می‌کنند و دروغ می‌گویند که رشید مظاهری ۸۰ درصد دریافتی داشته که اصلا صحت ندارد و این‌ها را رد می‌کنیم. ما به احترام هوادار و اسم بزرگ استقلال فسخ نکرده بودیم.

آقای مددی به عنوان مدیرعامل به جای حل کردن مشکل ما را به کمیته انضباطی کشانده و به بهانه‌های مختلف جریمه در نظر گرفتند. در بازی‌های آسیایی و در عربستان به ما قول دادند که مشکلات رفع شده ولی وقتی بازی‌ها انجام شد و آقای مظاهری برگشت ایران دو سه ساعت مانده به بازی پیکان محکومیت و جریمه ۲۰ درصدی برای ما فرستادند. ما برای این موضوع رفتیم که صحبت کنیم ما را با بی احترامی تمام و بدون اینکه دفاعیات را بشنوند بیرون کردند و به ما توهین کردند و ما هم اعتراض کردیم. اینکه وصله می‌چسبانند که ما دنبال افزایش قرارداد بودیم صحت ندارد. آقای مددی اگر غیر از آن ۶۰ درصد واریزی داشتند مستنداتش را ارائه دهند. در غیر این صورت هرکس بخواهد تهمتی به ما بزند علیهش شکایت می‌کنیم و موضوع را پی‌گیری می‌کنیم. آقای مددی ما را ۲۰ درصد جریمه کردند که بتوانند جلوی فسخ ما را بگیرند.

رشید طی هفت ماه پنج درصد دریافتی داشت

با پی‌گیری‌های مجدد باشگاه ۴ مورد جدید در نظر گرفت تا جلوی حق فسخ ما گرفته شود. این چه رویه‌ای است در استقلال که مدیرعامل به جای حل مشکل با روح و روان بازیکن بازی کند و دنبال بهانه جویی باشد. آقای مظاهری در طول ۷ ماه اخیر ۵ درصد دریافتی داشته و در طول این مدت مددی جواب ما را ندادند فقط چپ و راست ما را جریمه کردند. 

تهدید مددی با چاشنی کوبیدن مشت روی میز!

ما جلسه آخری که با آقای مددی داشتیم صحبت کردیم که ۲۰ درصد جریمه نامشروع شده‌ایم و هیچ جلسه رسمی در این مورد برگزار نشده و در یک جلسه وکیل بازیکن و خودش را بیرون انداخته‌اید. این چه مدل باشگاه داری است؟ به ما توهین کردند. ما به آقای مددی در مورد آن بیست درصد گفتیم که به ما قول داده‌اید و الان طور دیگر برخورد می‌کنید و این رویه جز اینکه باعث حاشیه می‌شود حاصل دیگری ندارد و ایشان رک و راست به ما گفت بروید فسخ کنید و محکم با مشت روی میز کوبید و گفت هرکار دوست دارید بکنید و منم تا چهارماه دیگر هرقدرتی که داشته باشم به کار می‌گیرم و از همه جا استفاده کرده و شما را از بازی کردن می‌اندازم. کاری می‌کنم دوبرابر قراردادتان برای‌تان جریمه بخورد.

مظلومی سر تمرین گفت در لیست سیاه هستی!

بحث ما با استقلال مالی نبود. بلکه به ما توهین و بی ادبی شد.آقای مظلومی سر تمرین به آقای مظاهری گفت شما در لیست سیاه مددی هستید و هیچ واریزی‌ای نخواهید داشت و با شما تسویه حساب خواهد شد. این چه مدل باشگاه داری است؟ ما قرارداد داشتیم و مشکل اصلی رویه مدیریتی بود و به آقای مددی هم گفتم ما بابت پول صبر کردیم و این لیست سیاه داستانش چیست.

من دایی را کنار گذاشتم، مظاهری جای خود

ایشان تهدید کردند من آقای دایی را کنار گذاشتم و گنده تر از شما بوده و شما را هم کنار خواهم گذاشت و با فدراسیون صحبت می‌کنم که دوبرابر جریمه شوید. ما به احترام استقلال علی‌رغم توهین و تهدیدی که انجام شد آقای مظاهری را مجاب به رفتن سر تمرین کردیم و بماند که سر تمرین به ایشان دهن کجی‌هایی شد. اینکه با ما صحبت می‌شود و بلافاصله با یک بازیکن دیگر قرارداد بسته می‌شود تکلیف ما چیست؟ یکی از مشکلات دیگری که پیش آمد بحث پرداختی‌ها بود. یک بازیکن حرفه‌ای از راه فوتبالی درآمد کسب می‌کند. کسانی می‌آیند و دم از اصالت می‌زنند همان ها بگویند الان عارف غلامی کجاست؟ آقای مظاهری در طول این هفت ماه چطور گذران زندگی کرده است؟ 

مجیدی گفت از من کاری ساخته نیست

اگر باشگاه استقلال پول ندارد چطور مربی خارجی می‌آورد و از فروش بازیکن کسب درآمد می‌کند؟ ما یک روز قبل از این اتفاقات در باشگاه خدمت آقای مجیدی رسیدیم و ایشان هم زحمت کشیده و با مدیریت باشگاه صحبت کردند و در نهایت گفتند که بحث آقای مظاهری با خود باشگاه است و از من (مجیدی) کاری بر نمی‌آید که در مرحله بعد ما رفتیم و با آقای مددی صحبت کردیم و آن توهین‌ها و تهدیدها انجام شد. خود آقای مجیدی باید تصمیم می‌گرفت که از لحاظ فنی چه دروازه‌بانی را جذب کند و این حق مربی است ولی این برای یک بازیکن دیگر خیلی حرف‌ و حدیث و جواب‌ها دارد. ما این جواب‌ها را فردای آن روز و بعد از آن قرارداد با دروازه‌بان جدید دیدیم. اینکه بیایند و چهار مورد انضباطی جدید به ما وارد کنند و جلوی پرداختی را بگیرند جواب سوالات ما را می‌دهد. اگر شرایطش پیش بیاید اظهارنامه‌های باشگاه و اخطاریه‌های ما برای آنها را منتشر خواهم کرد. امروز کار ما با استقلال تمام شد.

پیشنهادات خارجی و داخلی مطرح است

آقای مظاهری فسخ یک طرفه کرد و باشگاه حق اعتراض ندارد و این طبق قرارداد است. مظاهری بازیکن آزاد است و می‌تواند با هر تیمی بخواهد مذاکره کند. پیشنهادات مختلفی داریم که هم داخلی هستند و هم خارجی. مذاکرات را انجام خواهیم داد و قرارداد جدیدی برای فصل آینده امضا خواهیم کرد.  ما دوست داشتیم در استقلال بمانیم و با همه سختی‌ها ساختیم ولی جایی که به توهین و تهمت برسد نمی‌توان ماند. ما جز بی احترامی و بی مسئولیتی از طرف باشگاه چیزی ندیدیم. جایی که آینده یک خانواده به خطر بیفتد شرایط فرق خواهد کرد. منظور آقای مظاهری از آن پست که گفتند می‌مانم و می‌جنگم، تلاش برای ادامه حضور در تیم بود ولی از آن روز به بعد و آن پست فشارها بیشتر شد و به بهانه‌های مختلف توهین کردند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر