تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

قهر برادران لاریجانی از دید کیهان

روزنامه کیهان با اشاره گزارش روزنامه سازندگی درباره استعفای آملی لاریجانی از شورای نگهبان نوشت هر دو برادر لاریجانی در مراسم تنفید حضور داشتند.

کد خبر: ۱۰۷۶۶۷
۱۰:۲۸ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

قهر برادران لاریجانی

دیدارنیوز - علی و صادق آملی لاریجانی هر دو در مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران حضور داشته‌اند و ادعای روزنامه سازندگی اگر که شیطنت و عمدی نبوده از منظر خوش‌بینانه حاکی از بی‌دقتی نویسنده آن مطلب است.

کیهان نوشت: روزنامه سازندگی در گزارش تیتر یک خود با عنوان «طلوع و غروب شیخ» به کناره‌گیری آیت‌الله آملی لاریجانی از شورای نگهبان پرداخت.

سازندگی در این گزارش سعی کرده است دلخوری و ناراحتی علی لاریجانی و صادق آملی لاریجانی از نظام را القا و آن را برجسته کند و بگوید که اختلاف‌نظر و تشتت آرا در رئوس نظام باعث کناره‌گیری رئیس‌اسبق قوه قضائیه شده است.

نکته جالب ماجرا این است که نویسنده در بخشی از یادداشت خود نوشته است: «عدم حضور دو برادر (علی و صادق لاریجانی) در مراسم تنفیذ و پس از آن در مراسم تحلیف نشان داد که دلخوری‌ها همچنان پابرجاست. نه علی لاریجانی به این مراسم رفت و نه آملی که رئیس‌مجمع تشخیص و عضو فق‌های شورای نگهبان بود حاضر شد در آن جلسات حاضر شود.»

این ادعا در حالی است که علی و صادق آملی لاریجانی هر دو در مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران حضور داشته‌اند و ادعای روزنامه سازندگی اگر که شیطنت و عمدی نبوده از منظر خوش‌بینانه حاکی از بی‌دقتی نویسنده آن مطلب است. نکته قابل آن آنکه بی‌دقتی مزبور عیار خوبی برای اهمیت و عمق این تحلیل روزنامه مدعی اصلاح‌طلبی است.

منبع: رویداد24
برچسب ها: علی لاریجانی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
احسان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۶
0
0
اگه رفته بودن پس چرا هیچ عکسی ازشون هیچ جا نیست ؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۶
0
0
افرادی هستن باعث اختلاف نظر سران نظام میشوند مثل قضیه هاشمی وقتی دیدن ایشان تو کار اقتصادی نیس فرزندش را وارد کارهای اقتصادی کردن حالا هم لاریجانیها البته خیلیا به این روز نشاندن احتمالا هرکی هست نزدیکان ...هستش
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر