تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

ملانیا دیگر نمی‌خواهد زن اول کاخ سفید شود

چندین تن مدعی شده‌اند که ملانیا ترامپ کوچکترین تمایلی به بازگشت به کاخ سفید یا ادامه هرگونه زندگی سیاسی ندارد.

کد خبر: ۱۰۷۵۶۸
۱۳:۰۷ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

ملانیا

دیدارنیوز - یک شخص نزدیک به ملانیا ترامپ، همسر رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده به سی.ان.ان گفت: بانوی اولی چیزی نیست که او بخواهد. برای او، این یک فصل بود و تمام شد و همین است.

براساس گزارش دیلی میل، چندین تن مدعی شده‌اند که ملانیا ترامپ کوچکترین تمایلی به بازگشت به کاخ سفید یا ادامه هرگونه زندگی سیاسی ندارد.

یک منبع دیگر که از بی تمایلی ملانیا به ریاست جمهوری دونالد ترامپ و جاه طلبی‌های سیاسی اطلاع دارد، گفت: حتی اگر دونالد ترامپ رسما اعلام کند که دوباره در انتخابات نامزد میشود، شما ملانیا را در تجمعات و مراسم‌های کارزار انتخاباتی نخواهید دید.  

این منبع مطلع فاش کرد: جایگزین‌های ملانیا احتمالا افرادی مثل لارا ترامپ، عروس رئیس جمهوری پیشین آمریکا یا کیمبرلی گیلفویل، دوست دختر پسر بزرگ ترامپ است. آنها تاکید دارند که ترامپ باید دوباره نامزد شود. ملانیا اما اینطور نیست.

در این گزارش عنوان نشده است که آیا ایوانکا ترامپ، دختر بزرگ رئیس جمهوری پیشین آمریکا و همسر او جارد کوشنر که نقش‌های مهمی در دولت قبلی داشتند، به دونالد ترامپ در کمپین او ملحق خواهند شد یا خیر.

یک منبع که با سی.ان.ان صحبت کرد، گفت ملانیا تمایل ادامه‌دار ترامپ به سیاست را شغل او می‌داند نه خودش.
ملانیا ترامپ ۵۱ ساله، از نگاه بسیاری یکی از محافظه‌کارترین بانوهای اول در تاریخ مدرن آمریکا به شمار میرود. این بانوی سابق آمریکا تابستان امسال تنها یک بار هنگام خروج از برج ترامپ در منهتن در کنار پسر ۱۵ ساله اش بارون ترامپ دیده شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: ملانیا ترامپ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر