تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

ترامپ علیه شکست بایدن در افغانستان تبلیغات راه انداخت

پس از تحولات جدی در افغانستان و خروج نیروهای نظامی آمریکا از این کشور، دونالد ترامپ از این فرصت برای تبلیغات منفی علیه بایدن استفاده کرد.

کد خبر: ۱۰۷۵۶۴
۱۲:۵۱ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰

دونالد ترامپ

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، خبرگزاری فاکس نیوز از تبلیغ جدیدی تحت عنوان "شکست" تهیه شده توسط کمیته اقدام سیاسی "نجات آمریکا" دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که به تازگی منتشر و در تلویزیون پخش شده، خبر داد.

این تبلیغ از جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا به خاطر رویدادهای رخ داده در افغانستان در ماه گذشته زمانی که جنبش طالبان کنترل کشور را در دست گرفت و حجم زیادی از سخت‌افزارهای آمریکایی رها شده به خاطر خروج عجولانه نیروهای آمریکایی از افغانستان را مصادره کرد، انتقاد می‌کند.

شبکه فاکس نیوز با اشاره به اینکه کمیته اقدام سیاسی "نجات آمریکا" ترامپ در حال حاضر مشغول جمع‌آوری کمک‌های مالی برای تبلیغات است، تاکید کرد که چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا بارها و بارها احتمال نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را مطرح کرده است.

شبکه فاکس نیوز افزود: اگر ترامپ حقیقتا این راه را پیش بگیرد، این تبلیغ می‌تواند به عنوان نخستین تبلیغ کمپین ریاست جمهوری آتی‌اش تلقی شود.

در همین حال، ترامپ بارها سفر قریب‌الوقوع خود به ایالت آیووا را اعلام کرده است. به گفته شبکه فاکس نیوز، انجمن‌های حزبی آیووا در نیم قرن گذشته همواره تقویم نامزدی کاندیداتورهای ریاست جمهوری را آغاز کرده است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر