تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

نوسازی پاویون پزشکان بیمارستان های اطراف تهران به همت خیریه نیک گامان جمشید

موسسه خیریه نیک گامان جمشید از ابتدای بحران کرونا تا کنون در کنار کادر درمان، مددکاران و امدادگران در دانشگاه های علوم پزشکی، جمعیت هلال احمر و بهزیستی سرتاسر کشور بیش از ۳۲ میلیارد کمک خیرین را در پروژه های مختلف " پیشگیری، درمان، معیشت و آموزش" به شکل کاملا مردم نهاد در خدمت رسانی هدفمند و برنامه‌محور جذب و هزینه کرده است.

کد خبر: ۱۰۷۵۲۰
۱۰:۰۸ - ۱۵ شهريور ۱۴۰۰
 
نوسازی پاویون پزشکان بیمارستان های اطراف تهران به همت خیریه نیک گامان جمشید
 دیدارنیوز: اشکان تقی پور مدیر عامل موسسه خیریه نیک‌گامان و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور گفت: در پیک پنجم کرونا علاوه بر مشارکت جدی در تامین مواد غذایی اصلی ۸ بیمارستان دانشگاهی بزرگ حاشیه‌ای استان تهران و شهر تهران، پروژه‌ی نوسازی و بهسازی پاویون پزشکان و دستیاران تخصصی بیمارستان شهید مدرس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را نیز پس از بازدید از بیمارستان انجام دادیم. 
 
عضو شورای مرکزی مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور و چهره‌ی ماندگار مدرسه سازی در سال ۹۹  افزود: خستگی پزشکان در اوج بحران در پیک پنجم در بیمارستان هایی بمانند بیمارستان شهید مدرس که با ازدحام همیشگی بیماران بستری از ابتدای بحران کرونا مواجه بوده اند همواره از دغدغه های اصلی ما و خیرین موسسه خیریه نیک گامان و همچنین بزرگواران و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین کشور بوده است. 
 
او ادامه داد: در این برهه از زمان به لطف احساس مسئولیت همیشگی  دکتر بدخشان و اطلاع رسانی ایشان در جایگاه مدیریت پرتلاش بیمارستان، نوسازی و بهسازی پاویون پزشکان به عنوان کمترین کار ممکن برای این عزیزانِ در صف نخست خدمت رسانی به هم‌میهنان بیمار انجام شد تا شاید کمی شرایط استراحت را در ساعات اندکِ شبانه روزِ این تلاشگران اندیشمند و فداکار عرصه‌ی سلامت در بیمارستان، بهتر شود.
 
پیش از این نیز موسسه خیریه نیک گامان در کنار ارائه خدمات گسترده در حوزه‌ی درمان و تهیه‌ی تجهیزات پزشکی اصلی بیمارستان ‌ها در سرتاسر کشور همواره در مناسبت های خاص، قدردانی و قدرشناسی خود را از کادر درمان و خدمتگزارن بیمارستان ها با اهدای هدایایی مانند کارت های هدیه، تنها به نشان نمادی از قدردانی و قدرشناسی اندک از زحمات و فداکاری های بیکران ایشان، ابراز کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر