تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

مدیرعامل شهرخودرو به رحمتی: باید برخوردهایی که کیروش و قلعه‌نویی با او کردند را کنار بگذارد

مدیرعامل شهرخودرو با حمله تند به سیدمهدی رحمتی سرمربی پیشین این باشگاه اعلام کرد اگر به دنبال موفقیت است باید رفتارهایی که کیروش و قلعه نویی با او داشتند را کنار بگذارد.

کد خبر: ۱۰۷۴۲۴
۱۳:۲۲ - ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

مدیرعامل شهرخودرو ب

دیدارنیوز - مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه شهرخودرو درباره مشکلات این تیم و همچنین ماجراهای مهدی رحمتی حرف هایی زد که بخش هایی از آن را مطالعه می‌کنید:

ابتدا بگویم نام این تیم شهرخودرو است و دادستانی طی نامه ای که به فدراسیون فوتبال داده بود از آنها خواست تا مشخص شدن وضع مالکیت این تیم مدیریت این تیم بر عهده هیئت فوتبال مشهد باشد و قرار نبود که اسم تیم عوض و بازیکنی جا به جا شود تنها مدیریت باشگاه به هیئت فوتبال واگذار شد تا وضعیت باشگاه مشخص شود اما متاسفانه آقایان هرکاری خواستند کردند. الان که تیم را پس گرفتیم با مهدی رحمتی و چند مربی دیگر برای انتخاب سرمربی تیم صحبت کردیم و در نتیجه با توجه به شرایط با رضا مهاجری به توافق رسیدیم و ایشان به عنوان سرمربی تیم انتخاب شدند.

نه تنها مهدی رحمتی بلکه افراد دیگری که با حمایت آقای حمیداوی آمدند و در تیم کار کردند علیه ایشان موضع گرفتند و حرف زدند در حالی آنها کارمند وی بودند و اتفاقاتی افتاد که به هیچ وجه اخلاقی نبود. مشکلاتی که برای حمیداوی رخ داد فوتبالی نبود و مربوط به کار و تجارت ایشان بود. ایشان را آزاد کردند و مشکلاتی بوده که به امید خدا رفع می‌شود و در تیم دخالت نمی‌کنند و هیئت مدیره تعیین کردند و کار به دست آنها و بنده انجام می‌شود.

متاسفانه آقایان برخی از بازیکنان را فروختند آن هم با مبالغ و قراردادهای عجیب و غریب. از قبل با جدایی امین قاسمی نژاد و علی نعمتی موافقت کردند و رضایت جدایی آنها را داده بودند و ما هرکاری برای ماندن آنها کردیم نشد

اگر ما دیر سرمربی تیم را انتخاب کردیم تنها به خاطر رحمتی بود چون ابتدا دوست داشتیم با ایشان صحبت کنیم. اما متاسفانه به جای اینکه با واقعیت ها برخورد کنیم تنها به دنبال جنجال و حاشیه هستیم. این خیلی زننده است شما ۵ دقیقه در اتاق معاون آقای حمیداوی بنشینید و فیلم بگیرید و بگویید من آمدم اما کسی نبود. اینها یک سری اتهامات واهی است و با واقعیت دور است. من توصیه می کنم آقای رحمتی اگر می‌خواهد در عرصه مربیگری موفق باشد باید برخوردهایی که در زمان بازی آقای قلعه نویی و کی‌روش با او داشتند را کنار بگذارد.

برچسب ها: مهدی رحمتی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر