تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

کرسپو: میلان انتقام استانبول ۲۰۰۵ را از لیورپول در آنفیلد بگیرد

هرنان کرسپو ستاره آرژانتیتی دو دهه گذشته تیم‌های میلان و چلسی به سرمربی میلان اعلام کرد تا انتقام فینال استانبول را در آنفیلد از این تیم بگیرد.

کد خبر: ۱۰۷۳۱۵
۱۴:۰۶ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

کرسپو میلان انتقام از لیورپول

دیدارنیوز -  به نقل از فوتبال ایتالیا،  هرنان کرسپو مهاجم سابق میلان معتقد است که روسونری می تواند عنوان قهرمانی سری آ را کسب کند و امیدوار است انتقام خود را از لیورپول در لیگ قهرمانان بگیرد.

میلان رقابت های سری آ خود را با پیروزی پشت سر هم مقابل سامپدوریا و کالیاری آغاز کرد و کرسپو مهاجم سابق میلان، اینتر و پارما معتقد است شاگردان استفانو پیولی می توانند در این فصل تا انتها به خوبی پیش بروند.

کرسپو گفت: آنها برای اسکودتو آماده هستند. میلان شانس اول نیست اما سرمایه گذاری زیادی در تابستان انجام دادند. این پنجره نقل و انتقالات هوشمند بود و جای تعجب نیست زیرا دوست من پائولو مالدینی فوتبال را خوب می شناسد. یوونتوس و اینتر دو تیم محبوب هستند، اما میلان می تواند رقابت کند. آنها مدتهاست هیچ چیزی نبرده اند و می خواهند شگفت زده شوند. این اشتیاق می تواند به سود میلانی ها باشد.

میلان برای اولین بار در هفت سال گذشته در لیگ قهرمانان فوتبال بازی می کند. آنها در گروه B با لیورپول، اتلتیکو مادرید و پورتو هم گروه شده اند.

روسونری رقابت های اروپایی خود را مقابل لیورپول از ۱۵ سپتامبر در اولین بازی رسمی خود در آنفیلد رود آغاز می کند.

کرسپو در زمین بود وقتی میلان و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۰۵  به مصاف هم رفتند.

کرسپو گفت: لیورپول-میلان اولین بازی لیگ قهرمانان این فصل است و شما می دانید که این برای من چه معنایی دارد. من هنوز یاد آن فینال می افتم. من در نیمه اول یک گل به ثمر رساندم، آن شب را هرگز فراموش نکرده ام و درست است که لیورپول را در سال ۲۰۰۷ بردیم ولی باز هم  از مردان پیولی می خواهم که آنها را در آنفیلد شکست دهند و انتقام من را بگیرند و نشان دهند که میلان چیست. 

کرسپو یک فصل را در میلان گذراند و در ۴۰ بازی ۱۷ گل به ثمر رساند. او در دوران حضورش در روسونری یک سوپرجام ایتالیا فتح کرد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر