تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

ادامه واکسیناسیون دانشجویان از هفته آینده

دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت از ادامه روند واکسیناسیون دانشجویان از هفته آینده خبر داد و خواهان همکاری مردم و مسئولین در تسریع واکسیناسیون شد.

کد خبر: ۱۰۷۳۱۰
۱۳:۵۱ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

ادامه واکسیناسیون دانشجویان

دیدارنیوز ـ به نقل از وبدا، دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص وضعیت واکسیناسیون دانشجویان تاکید کرد: تا امروز همه اساتید دانشگاه‌ها که اغلب در سنین بالا هستند، واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون دانشجویان نیز از هفته آینده انجام می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: بسته به میزان واکسیناسیون، بازگشایی دانشگاه‌ها نیز عملیاتی خواهد شد تا دانشجویان بتوانند به وضعیت عادی و کلاس‌های حضوری برگردند.

وزیر بهداشت با اشاره به برنامه گسترده تامین واکسن با واردات و حمایت از تولید داخلی افزود: بعد از تامین و توزیع واکسن، انتظار می‌رود مردم و مسئولان نیز یاریگر ما در تسریع واکسیناسیون باشند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر