تیتر امروز

تبریک تولد بازیکنان تیم ملی به اسکوچیچ؛ بیرانوند باز هم سوژه شد + ویدئو

بازیکنان تیم ملی در یک ویدئو تولد دراگان اسکوچیچ را به او تبریک گفتند. در این میان نحوه تبریک گفتن علیرضا بیرانوند به انگلیسی به سوژه بدل شده است.

کد خبر: ۱۰۷۳۰۰
۱۳:۰۱ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

تبریک تولد اسکوچیچ

دیدارنیوز - دیروز سوم سپتامبر روز تولد دراگان اسکوچیچ بود و به همین مناسبت فدراسیون فوتبال کلیپی ویژه و خاص از تبریک بازیکنان و کادرفنی تیم ملی به سرمربی را منتشر کرد. تبریکی که هر یک از بازیکنان به سبک خود برای سرمربی کروات فرستادند و در آن علیرضا بیرانوند با شوخ طبعی همیشگی خود باز هم سوژه شد.

دراگان اسکوچیچ در سوم سپتامبر ۱۹۶۸ به دنیا آمد و حالا در حالی که ۵۲ سالگی خود را به پایان رسانده است، جشن تولد ۵۳ سالگی‌اش را در شرایط خاص و ویژه‌ای برگزار کرد.

دیروز تولد اسکوچیچ بود، اما در بحبوحه دو بازی مهم تیم ملی ایران در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی سرمربی یوزها به کرونا مبتلا شد و بازی با سوریه را از دست داد.
حالا و در روز تولدش به همین دلیل نتوانست ملی‌پوشان ایرانی را در سفر به قطر برای رویارویی با عراق همراهی کند.

اما بازیکنان تیم ملی به ابتکار فدراسیون فوتبال به یاد او بودند و هر یک به شکلی تولد سرمربی خود را تبریک گفتند. 
تبریکی که تعدادی از بازیکنان به زبان انگلیسی و برخی هم به زبان فارسی برای اسکوچیچ فرستادند و علیرضا بیرانوند باز هم با شوخ طبعی خود سوژه شد.

این در حالی است که صفحه فارسی AFC در اینستاگرام هم برای سرمربی تیم ملی ایران سنگ تمام گذاشت و تولد او را با تصویری زیبا تبریک گفت.

صفحه فارسی AFC در اینستاگرام برای تولد اسکوچیچ نوشت:

دراگان اسکوچیچ زادروزت مبارک

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران امروز ۵۳ ساله شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر