تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

اسکوچیچ تست داد تا به قطر برود

سرمربی تیم ملی ایران که به همراه وحید هاشمیان به کرونا مبتلا شده بودند برای پیوستن به تیم ملی در قطر، تست داد تا در صورت منفی شدن جواب آزمایش راهی اردوی تیم ملی شود.

کد خبر: ۱۰۷۲۹۰
۱۲:۳۲ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

اسکوچیچ

دیدارنیوز - کاروان تیم ملی فوتبال ایران در حالی عصر جمعه گذشته برای برگزاری بازی با عراق راهی کشور قطر شد که دراگان اسکوچیچ، وحید هاشمیان و مربی دروازه بانان به دلیل ابتلاء به کرونا حضور نداشتند.

سرمربی کروات تیم ملی ایران امروز بار دیگر در تهران تست کرونا داد تا در صورت دریافت پاسخ منفی با اولین پرواز راهی دوحه شده و خود را به ملی پوشان برساند.

اسکوچیچ که شب تولد خود را به تنهایی و با پیام شاگردانش در تیم ملی ایران پشت سر گذاشت منتظر دریافت پاسخ تست کرونای خود می‌ماند تا بتواند این تیم را قبل از بازی با عراق تمرین دهد.

تمرینات تیم ملی ایران تا بازی با عراق همچنان زیر نظر ماریو تات و کریم باقری و ابراهیم میرزاپور پیگیری می‌شود تا آنها نکات فنی سرمربی را به بازیکنان منتقل کنند.

تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۲:۳۰ سه شنبه هفته جاری مقابل عراق دومین بازی خود در گروه A انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ را در دوحه قطر برگزار می‌کند. ملی پوشان فوتبال ایران نخستین بازی خود را با پیروزی یک بر صفر مقابل سوریه در ورزشگاه آزادی تهران پشت سر گذاشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر