تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

AFC: درخواست النصر برای حضور هواداران مقابل تراکتور را رد کرد

النصر که قرار است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دیدار تراکتور برود، درخواست حضور هوادارانش در ورزشگاه را داشت که کنفدراسیون فوتبال آسیا این درخواست را رد کرد.

کد خبر: ۱۰۷۲۷۷
۱۱:۲۳ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۰

AFC: درخواست النصر را رد کرد

دیدارنیوز - به نقل از کوره، در یکی از دیدار‌های حساس یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم تراکتور سازی از ایران و النصر عربستان به مصاف هم خواهند رفت.

النصر میزبان این بازی است، اما طبق اعلام AFC بازی بین نماینده‌های ایران و عربستان همچنان در زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

النصر ورزشگاه جاسم بن حمد در کشور قطر را به عنوان میزبان انتخاب کرده است.
این تیم عربستانی خواستار حضور ۱۰ هزار تماشاگر در این بازی شد، اما کنفدراسیون فوتبال آسیا این خواسته تیم عربستانی را رد کرد.

طبق اعلام سایت عربی کوره سران باشگاه النصر قصد دارند که بار دیگر در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست حضور تماشاگران خود را در این بازی بدهند و باید دید که آیا AFC بازهم به درخواست آن‌ها پاسخ منفی می‌دهد یا نه.
قرار است که این بازی ۱۰ روز دیگر برگزار شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر