تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا: گل زدن برای سردار آزمون به یک تفریح مبدل شده است

سایت رسمی AFC در مطلبی با تمجید از سردار آزمون نوشت: از زمان پیوست به لیگ روسیه گل زدن برای آزمون به یک تفریح مبدل شده و او عملکرد بهتری برای تیم ملی ایران داشته است.

کد خبر: ۱۰۷۱۱۵
۱۳:۴۷ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

کنفدراسیون فوتبال آسیا

دیدارنیوز - سردار آزمون یکی از بازیکنان کلیدی و مهم تیم ملی ایران محسوب می‌شود.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در آستانه آغاز دیدار‌های دور پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر،  شش ستاره گروه دوم را که می‌توانند نتایج بازی‌ها را تعیین کنند، اعلام کرد که سردار آزمون هم در این فهرست دیده می‌شود.

سایت AFC درخصوص آزمون نوشت:

ایران برای انتخاب بازیکنان هجومی خود کار دشواری دارد، سردار آزمون مهره‌ای عالی در خط حمله ایران است. گلزنی برای فوق ستاره مسابقات آسیایی از زمان پیوستن به قهرمان لیگ برتر روسیه در ابتدای ۲۰۱۹، تبدیل به تفریح شده و او برای ایران هم عملکرد بهتری داشته است.

آزمون در دور قبلی انتخابی جام جهانی، هفت بار گلزنی کرد تا آمار گل‌های ملی خود را به ۳۷ گل در ۵۵ مسابقه برساند.  رقبای ایران اگر می‌خواهند مقابل این تیم موفق باشند، متوقف کردن ماشین گلزنی ۲۶ ساله را باید اولویت خود بدانند.
ایمن حسین از عراق، سون هیونگ‌مین از کره جنوبی، حسن معتوق از لبنان، ابراهیم آلما از سوریه و علی مبخوت از امارات سایر بازیکنانی هستند که از نگاه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، می‌توانند نتایج دیدار‌ها را با درخشش خود تعیین کنند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: سردار آزمون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر