تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

چهار بازیکن لیگ برتری از تیم ملی خط می‌خورند

اسامی نهایی بازیکنان تیم ملی هنوز اعلام نشده است. با این حال احتمالا ۴ بازیکن لیگ برتری از فهرست حذف می‌شوند، چون اسکوچیچ به همه لژیونر‌ها اعتماد کامل دارد.

کد خبر: ۱۰۷۱۱۳
۱۳:۴۱ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

چهار بازیکن لیگ برتری

دیدارنیوز - اسکوچیچ حداقل باید چهار بازیکن را خط می‌زد چرا که در نهایت می‌توان اسامی ۲۳ بازیکن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد. تازه از این ۲۳ نفر هم ۵ نفر دیگر باید خط بخورند و لیست ۱۸ نفره برای بازی با سوریه آماده شود اما انگار قرار نیست از تیم ملی هیچ کس خط بخورد و دیروز هم اسامی خط خورده های احتمالی اعلام نشد.

پیش بینی می‌شد چهار بازیکن خط خورده تیم ملی از میان بازیکنان لیگ برتری باشند چرا که اسکوچیچ به همه لژیونرها اعتقاد دارد و آنها با هزینه‌های سنگین به تهران آمده اند تا برای بازی با سوریه آماده شوند البته همان طور که می‌دانید چند لژیونر نظیر کاوه رضایی هم به دلیل مصدومیت بازی با سوریه و عراق دست دادند اما بقیه لژیونر هایی که به تهران آمده اند، مشکل خاصی ندارند و ترکیب اصلی تیم ملی در مصاف با سوریه و عراق را هم این بازیکنان تشکیل خواهند داد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر