تیتر امروز

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۶)

۱ روز تا وین؛ روز مذاکرات پشت پرده!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با دیدار برای رصد اخبار روزانه همراه باشید.
رکورد‌های جالب توپ طلا!
یک روز مانده تا اهدای «بالون دُر»

رکورد‌های جالب توپ طلا!

یکی از بزرگ‌ترین رویا‌های بازیکنان فوتبال در جهان به دست آوردن توپ طلا و عنوان بهترین بازیکن سال است. در فاصله کوتاهی تا معرفی بازیکن برتر امسال، نگاهی به رکورد‌های این جایزه انداخته‌ایم.

متهم حوادث آبان ۹۸ در بیمارستان مادرش را ملاقات کرد

وکیل یکی از متهمان به اعدام در حوادث آبان ۹۸ اعلام کرد او به دلیل بیماری پوستی در بیمارستان است و مادرش را در همانجا ملاقات کرد.

کد خبر: ۱۰۷۰۶۳
۱۰:۰۱ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰

متهم حوادث آبان ۹۸ امیرحسین مرادی

دیدارنیوز - بابک پاک‌نیا، وکیل او، درباره‌ی آخرین وضعیت سه متهم پرونده به انصاف نیوز گفت: درباره‌ی پرونده‌ی این سه نفر با پیگیری‌هایی که انجام شد، پرونده به شعبه ۲۳ دادگاه انقلاب منتقل شد و روز گذشته که به آنجا مراجعه کردم قاضی دستور تعیین وقت را صادر کرد و مساعدت شد تا وقت نزدیکی را برای دادگاه در نظر بگیرند.

پاک‌نیا درباره‌ی آخرین ملاقات با امیرحسین مرادی هم گفت: اخیرا او را در بیمارستان دیدم و علت بستری شدن هم بیماری پوستی است که باید برای تزریقات دارو به آنجا برود و در بیمارستان هم مادرش را ملاقات کرد و احتمالا هفته آینده مجددا به زندان منتقل خواهد شد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر